Dabar populiaru

Naujausios

Publikuota: 2012 vasario 27d. 14:12

Žilvinas Gaižutis triumfavo pirmajame Lietuvos sportinio pokerio federacijos sezono turnyre

Žilvinas Gaižutis
LSPF nuotr. / Žilvinas Gaižutis

Praėjusį savaitgalį sportinio pokerio mėgėjai skubėjo į pirmąjį šiais metais Lietuvos sportinio pokerio federacijos (LSPF) nacionalinį turnyrą „Unibet Masters Vilnius“, kuris vyko sportinio pokerio klube „Du Karaliai“, Vilniuje.

Šįkart į turnyrą susirinko 272 dalyviai. Kova tesėsi net tris dienas kol galų gale lemiamoje dvikovoje „PokerStars“ kambario turnyrų profesionalas Mantas Štikelis buvo priverstas nusilesti savo oponentui Žilvinui Gaižučiui. Tačiau apie viską nuosekliai.

Turnyras pasižymėjo itin gilia struktūra. Pradinis žetonu kiekis buvo net 20 tūkstančių, 45 minutes trunkantys lygiai tikrai paliko vietos žaidimui, o trečiąją diena lygiai buvo pratęsti net iki valandos. Žaidėjai galėjo rinktis kada nori pradėti kovą ar 1A dienoje, kuri prasidėjo penktadienio vakarą, ar dienoje 1B, į kurią durys buvo atvertos šeštadienio rytą. Pasibaigus 1B dienai paaiškėjo jog į antrąją diena pateko 157 žaidėjai. Na, o antrosios dienos pabaigoje prie stalų liko 42 sportinio pokerio mėgėjai.

Vos prasidėjus trečiajai dienai mažiau žetonų turintys žaidėjai vienas po kito buvo negailestingai šalinami iš turnyro. Taip vienas po kito turnyrą paliko Andrius Staniulis, Šarūnas Gružas ir Mantas Okuličius. Trečiajai dienai įpusėjus, laimėjęs didžiulį banką, masyviu žetonų lyderiu tapo Giedrius Sabonis. Likus maždaug 20 žaidėjų jis kontroliavo apie 20% visų žaidime buvusių žetonų, tačiau galutinei pergalei to neužteko – Giedrius finišavo 5 vietoje.

Po intensyvaus žaidimo finalinį stalą pasiekė devyni žaidėjai. Be jau minėto G.Sabonio finalininkais tapo Justinas Zdanevičius, Andrius Dabulevičius, Modestas Pajarskas, Žilvinas Gaižutis, Inga Marcinkevičiūtė, Audrius Karabanovas, Mindaugas Dvelys, Mantas Štikelis. Pirmieji iš kovos pasitraukė M.Pajarskas, A.Karabanovas ir A.Dabulevičius. Tuomet vienintelę iki finalinio stalo prisikasusią merginą I.Marcinkevičiūtę, gan simboliškai, rankose atradęs dvi damas, šeštoje vietoje iš turnyro pašalino M.Štikelis. Ketvirtą vietą užėmė M.Dvelys, o bronza pasidabino J.Zdanevičius.

Kaip jau minėjome, prie stalo likus dviems žaidėjams, M.Štikelis, nepaisant milžiniškos patirties „PokerStars“ kambaryje ir dideliuose tarptautiniuose turnyruose, (vaikinas visai neseniai dalyvavo Didžiosios Britanijos ir Airijos pokerio turo (UKIPT) etape Golvėjuje), pasidavė Ž.Gaižučiui. Paskutinėje turnyro rankoje Manto septynakės negalėjo konkuruoti su Žilvino damomis.

Taigi, trečiasis LSPF sezonas oficialiai pradėtas! Belieka laukti ir žiūrėti kokias naujoves ir kokias nuotaikas sportinio pokerio entuziastams dovanos ateinantys metai.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min