Dabar populiaru
Publikuota: 2009 balandžio 23d. 22:22

Į rinkimus – su šypsena. Ar rinksime grybus?

„Viktorą gausi nemokamai“
15min.lt skaitytojos Karolinos šūkis / „Viktorą gausi nemokamai“

15min.lt skelbia geriausio rinkimų šūkio konkursą, kuriame kviečia dalyvauti savo skaitytojus. Nugalėtojų laukia kitų skaitytojų pripažinimas ir prizai.

Jau sulaukėme pirmųjų Jūsų šūkių, kuriais papuošėme savo virtualiuosius troleibusus.

Skaitytoja Karolina ragina prezidento rinkimuose balsuoti už Loretą Graužinienę. Kodėl? Nes ši politikė turi „pridėtinę vertę“: išsirinksi Loretą, dar gausi ir Viktorą nemokamai. Du už vieno kainą. Praktiška ir racionalu! Toks pasiūlymas turėtų būti artimas lietuvių, pastaruoju metu besigrūdančių prekybos centruose per įvairiausius išpardavimus ir akcijas, širdžiai.

 

15min.lt skaitytojo Rulės aūkis/Renkam grybus
15min.lt skaitytojo Rulės šūkis/„Renkam grybus“

Skaitytojas Rulė greičiausiai yra nusivylęs visų ankstesnių rinkimų rezultatais, nes pabrėžia, kad mes, lietuviai, „renkam grybus visada“. Nepaisant to, skaitytojas taip pat pastebi, kad „mes jėga“, vadinasi, jis vis dar tiki tautos sugebėjimu išsirinkti tinkamus atstovus į Europos parlamentą ir tautos vertą šalies vadovą į rūmus S.Daukanto aikštėje. Kitaip tariant, skaitytojas kviečia rinkimų dieną sukaupti visas jėgas ir vėl neprisigrybauti.

 

15min.lt skaitytojos Rimutės aūkis/Koks tu, tokia ir tavo Lietuva
15min.lt skaitytojos Rimutės šūkis/„Koks tu, tokia ir tavo Lietuva“

Na, o skaitytoja Rimutė primena tautiečiams, kad Lietuva yra tokia, kokie esame mes patys. Nors šio šūkio sąsajos su rinkimais ir nėra lengvai užčiuopiamos, nusprendėme ir jį įtraukti į konkursą. Visų pirma už pilietiškumą. Ir ne todėl, kad šūkyje yra žodis „pilietis“, o dėl to, kad Rimutė priminė dažnai užmirštamą tiesą: valstybė – tai mes, jos piliečiai, o ne valdžia. Kokią valstybę sukursime kasdieniu darbu, tokia ji ir bus. O kokią valdžią išsirinkime, tokią ir turėsime. Padedančią mums kurti tą valstybę... arba ne.

Ir Jūs sugalvokite trumpą ir taiklų rinkimų šūkį ir atsiųskite jį adresu 15min@15min.lt, o mes jį „užklijuosime“ ant virtualaus troleibuso šono. Galite mums siųsti ir pačių pagamintus fotomontažus.

Jūsų sugalvoti šūkiai gali ne tik skatinti rinkėjus aktyviai dalyvauti rinkimuose, bet ir agituoti už konkretų kandidatą į prezidentus ar partiją, dalyvausiančią Europarlamento rinkimuose. Šūkiai gali būti rimti arba sąmojingi, net kandūs, tačiau negali būti įžeidžiantys, nukreipti prieš kurį nors kandidatą arba partiją, ar pažeidžiantys šalies įstatymus.

Dalį jau atsiųstų šūkių, deja, išeliminavome iš konkurso, kadangi jie agitavo ne , o prieš vieną ar kitą kandidatą. Be to, kai kurie jų apskritai ragino neiti į rinkimus, o tai kertasi su pačia konkurso idėja – skatinti rinkėjų aktyvumą ir sąmoningumą.

Pasitikime rinkimus su šypsenomis veiduose!

Temos: 1 Rinkimai
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min