Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Euforija išrinktosios prezidentės štabe (nuotraukos, nauji video, atnaujinta 2.20 val.)

Dalia Grybauskaitė pasitikta ovacijomis ir sveikinimais.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Dalia Grybauskaitė pasitikta ovacijomis ir sveikinimais.
Šaltinis: 15min
0
A A

Dalios Grybauskaitės komanda džiaugsmingai sutiko naujausią informaciją apie prezidento rinkimų rezultatus, kad peržengtas 50 proc. rinkėjų aktyvumo barjeras ir kad ji jau pirmame ture tapo šalies vadove.

Prieš vidurnaktį D.Grybauskaitės štabe vėl užvirė gyvenimas. „Jo labai atsargiu vertinimu – yra!“  – tokia garsiai pasakyta frazė nuskambėjo salėje 23.50 val. Štabe griaudėjo plojimai ir sveikinimai. D.Grybauskaitė buvo čia ką tik atvykusi.

Prie štabo durų sustojo mikroautobusas tamsintais langais, iš jo išlipo išrinktoji šalies vadovė. Būsimąją prezidentę užplūdo neįsivaizduojama fotoblyksčių lavina, D.Grybauskaitė sunkokai ir lėtokai yrėsi per fotoreporterių minią.

VIDEO: Dalią Grybauskaitę užgulė fotoreporteriai

„Sveikinu Lietuvos žmones už tokį jų pasirinkimą“, – sakė D.Grybauskaitė ir žadėjo pirmiausia darbą susitelkus, o vėliau – ir to darbo rezultatus.

D.Grybauskaitė prognozavo, kad galutinis rinkėjų aktyvumas sieks 52 proc., iš kurių, jos žodžiais tariant, „70 priklausys man“.

Vienas sveikintojų D.Grybauskaitės pasiteiravo: „Gal jau galima pasiūlyti taurę vyno?“

„Oi, ne – iškart užmigčiau!“ – žaismingai atsisakė išrinktoji prezidentė.

Po kelių minučių prie šios temos grįžo premjeras. „Galima atšvęsti?!“ – nekantravo A.Kubilius.

Po vidurnakčio pasveikinti D.Grybauskaitės atkeliavo keletas garbių svečių. Išrinktąją prezidentę pagerbė europarlamentaras, profesorius Vytautas Landsbergis.

Vos jam išėjus, į štabą atvyko Viktoro Uspaskicho lydima Darbo partijos kandidatė į prezidentus Loreta Graužinienė. Kaip šie „darbiečiai“ sveikino būsimąją prezidentę, galite pamatyti čia.

Sveikinimų bangai atslūgus, atsirado būriai norinčiųjų įsiamžinti su būsimąja šalies vadove (filmuotą medžiagą galite pamatyti čia).

Prieš 1 val. nakties D.Grybauskaitės štabe vis dar buvo nemažai žmonių, gyvai aptarinėjami rinkimų rezultatai, galimos permainos mūsų šalies gyvenime.

1.15 val. būsimoji prezidentūros šeimininkė pakilo nuo stalo ir ėmė atsisveikinti su sveikintojais.

D.Grybauskaitės atstovas L.Balsys apibendrino: „Prezidentas apie pirmą valandą paskambino, pasveikino, Landsbergis pasveikino, netgi Uspaskichas pasveikino – viskas, galima važiuoti ilsėtis.“

D.Grybauskaitei juodojo autobusiuko neprireikė – Vadovybės apsaugos departamento vyrai palydėjo išrinktąją šalies vadovę į prabangų limuziną. Su politike į šią mašiną sėdo jos padėjėja R.Kaziliūnienė.

D.Grybauskaitės laukia įspūdingas rytas: rinkimų sekmadienį atsikėlusi tik kaip kandidatė, pirmadienį ji prabus jau kaip išrinktoji prezidentė.

VIDEO: Grybauskaitės išvykimas kaip Holivudo žvaigždės
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min