Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kandidatas į EP J.Viesulas sukėlė incidentą televizijos laidoje

Šaltinis: 15min
0
A A

Tautinės partijos „Lietuvos kelias“ kandidatas į Europos Parlamentą (EP) Jonas Viesulas sukėlė incidentą Lietuvos televizijos (LTV) debatuose.

Pats kandidatas sako reiškęs savo nepasitenkinimą „normaliai“ ir kaltę verčia laidos vedėjai – žurnalistei Ritai Miliūtei. LTV atstovo spaudai Vytaro Radzevičiaus teigimu, J.Viesulą teko tramdyti televizijos apsaugininkams.

Pasak V.Radzevičiaus, iš pradžių J.Viesulas kėlė sumaištį Lietuvos radijuje – įsiveržęs į Lietuvos radijo programų direktorės Guodos Litvaitienės kabinetą, jis bandė aiškintis esą niekur neskelbtą rinkimų agitacijos tvarką, vėliau ėmė piktintis jam nesuprantama televizijos debatų tvarka.

Vėliau prieš televizijos debatų laidą tarp J.Viesulo ir „Lietuvos kelio“ pirmininkės Lilijanos Astros kilo nesutarimų dėl to, kas dar be jų turi dalyvauti laidoje. Jiems nuraminti buvo pasitelkti LTV apsaugos darbuotojai.

J.Viesulas, pasak V.Radzevičiaus, taip pat trukdė vesti tiesioginę laidą, tad jos vedėjai Ritai Miliūtei vėl prireikė LTV apsaugos darbuotojų pagalbos.

Pasak Lietuvos televizijos direktoriaus Rimvydo Paleckio, apie atsakomybę už korektišką kandidatų elgesį šiose laidose turėtų pagalvoti pačios partijos bei galimybę pasirodyti TV eteryje jiems garantuojanti Vyriausioji rinkimų komisija.

Tuo metu pats „Lietuvos kelio“ kandidatas antradienį BNS pareiškė incidento nekėlęs ir bandęs įrodyti savo tiesas „normaliai“, o laidą vedusi R.Miliūtė esą bandė įžeisti jį, bet įsižeidė pati.

„Aš atkreipiau dėmesį, kad kandidatų sąrašui skiriama po 1 valandą nacionalinėje televizijoje ir radijuje ir kad partijos užvedė nuobodžią diskusiją. R.Miliūtė priėmė kaip įžeidimą, aš jai vėliau įteikiau gėlių puokštę“, – teigė J.Viesulas.

Jis pareiškė esantis nepatenkintas tuo, kad partijoms prisistatyti eteryje skiriamas nevienodas laikas ir kad pinigai iš biudžeto apskritai skiriami partijų agitacijai, o ne, anot jo, bibliotekoms, mokykloms.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Televìzija
Parašykite atsiliepimą apie 15min