Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gegužės 18d. 12:46

Rinkimų autsaideris pasiryžo kurti naują partiją

Č.Jezersko rinkimų štabe
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Č.Jezerskas

Mažiausiai balsų surinkęs atsargos generolas Česlovas Jezerskas pareiškė toliau tęsiąs pradėtus darbus politikoje ir galbūt įkursiąs partiją.

„Man per trumpą laiką pavyko sutelkti kompetetingų ekspertų komandą. Kad tas darbas nueitų ne veltui, norėčiau pareikšti, kad tęsiu šį politinį darbą, nežinau, kokia forma – neatmetu galimybės kurti naują politinę jėgą", – kalbėjo kariškis.

Paprašytas patikslinti, kokios pakraipos partija tai galėtų būti, jis teigė, jog „tai daugiau būtų susiję su tautininkų idėjomis“.

Rinkimų kampanijai mažiausiai – 32 tūkst. Lt – išleidęs Č.Jezerskas tvirtina, kad dalyvauti rinkimuose buvo verta, nors du mėnesiai yra per mažas laikotarpis, kad ką nors būtų galima nuveikti politinėje arenoje. „Reitingų lentelės atkreipia žmonių dėmesį į lyderius ir autsaderius. Kuo daugiau išleisi reklamai, tuo daugiau pasieksi. Bet išsikėlimas buvo mano bendražygių idėja ir to nereikėtų matuoti pinigais“, – kalbėjo atsargos generolas.

Paprašytas Dalią Grybauskaitę įvertinti kariniu laipsniu, jis teigė, kad ji užims pačią aukščiausią poziciją kariuomenėje – ji taps aukščiausia ginkluotųjų pajėgų vade.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

02:04
25:37
01:22

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min