Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gegužės 18d. 08:21

Rinkimų naktis restoranams didelio pelno nedavė

Džiugios nuotaikos D. Grybauskaitės rinkimų štabe
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Viešbutis „Artis“ iš D.Grybauskaitės štabo labai pasipelnyti neketino.

Rinkimų rezultatų kandidatai į prezidentus laukė sostinės viešbučiuose ir restoranuose. „Verslo žinios“ pasidomėjo, ar šioms įstaigoms rinkimų naktis svarbesnė ir pelningesnė nei įprastas vakaras.

Viešbučio „Best Western Vilnius“, kurio konferencijų salėje rinkimų rezultatų laukė Algirdas Butkevičius su kolegomis, direktorius Egidijus Margevičius „Verslo žinioms“ teigė, kad šis įvykis istoriškai svarbus būtų tapęs tik tuo atveju, jeigu prezidentu būtų išrinktas socialdemokratas.  E.Margevičius teigė, jog A.Butkevičiaus štabui jokių nuolaidų nebuvo taikoma, jokių ypatingų reikalavimų jiems nebuvo keliama – šiek tiek užkandžių ir gėrimų.

Dalia Grybauskaitė buvo pasirinkusi viešbučio „Artis“ restorano salę. Viešbučio generalinis direktorius Bronislovas Vainora teigė, kad sekmadienio nakties renginys didelių pajamų nesukraus.

Kazimira Prunskienė rezultatų laukė „Crowne Plaza Vilnius“. Viešbučio generalinė direktorė Inga Grajauskienė teigė, kad šio įvykiu reklamai panaudoti neketina, o finansiškai šis vakaras nesiskirs nuo kitų.

Loreta Graužinienė su komanda rezultatų laukė Vilniaus restorane „Ad Astrum“. Restorano direktorius Algierdas Belevičius teigė, kad šis užsakymas labai naudingas, nes sekmadieniais apyvarta yra maža. Naktis šiame štabe turėjo būti pati sočiausia iš visų rinkimų štabų – užsakyta įvairių patiekalų, tokių kaip įdarytos žuvys, daržovės, pyragas ir t. t.  

Temos: 2 Rinkimai Naktis

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min