Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ką žada žvaigždės kandidatams į prezidentus?

Vaiva Budraitytė
„Scanpix“ nuotr. / Astrologė ir būrėja V.Budraitytė
Šaltinis: 15min
0
A A

Astrologų ir būrėjų pranašystėmis, įžvalgomis bei prognozėmis galima tikėti, galima iš jų tik pasijuokti. Tačiau vis tiek smalsu pasidomėti, ką žada žvaigždės tiems, kurie pretenduoja į aukščiausio valstybės vadovo postą.

Astrologei, būrėjai Vaivai Budraitytei ir jos vyrui transcendentinės meditacijos mokytojui Gaudentui Naujokui naujienų portalas 15min.lt pateikė tik kandidatų į prezidentus gimimo datą ir vietą.

Jų nuomone, gana stiprios kandidatės – eurokomisarė Dalia Grybauskaitė, savarankiškai iškėlusi savo kandidatūrą, ir Darbo partijos kandidatė, Seimo narė Loreta Graužinienė. Tačiau, pasak V.Budraitytės ir G.Naujoko, D.Grybauskaitė turi daugiau gerų įgimtų savybių, tad jos pozicija daug stipresnė, o ir planetų išsidėstymas, pasak garsios poros, D.Grybauskaitei pakankamai geras.  

Kaip išsiskiriančius iš visų kandidatų V.Budraitytė ir G.Naujokas dar nurodė atsargos brigados generolą, savarankiškai iškėlusį savo kandidatūrą Česlovą Jezerską, partijos „Tvarka ir teisingumas“ iškeltą Seimo narį Valentiną Mazuronį ir savarankiškai savo kandidatūrą iškėlusią Kazimirą Danutę Prunskienę. 

Okultinių studijų centro vadovui, žmonių vadinamam įvairiai – raganiumi, būrėju, grafologu ir chiromantu – Leopoldui Malinauskui naujienų portalas 15min.lt parodė visų septynių kandidatų į prezidentus nuotraukas ir  paprašė atsakyti, kokie jų šansai tapti šalies vadovais bei kokie prezidentai jie būtų. 

L.Malinauskas, vos pamatęs kandidatų vyrų nuotraukas, pasiūlė apie juos kalbėti kuo mažiau, nes esą dabar laikas į prezidento kėdę sėstis moteriai. Pasak jo, dabar toks metas, kada šaliai reikia šeimininkės, kuri gali taupiai šeimininkauti, iš kirvio išvirti sriubą. Jo teigimu, šie rinkimai vyrams nepalankūs vien todėl, kad valstybei ir žmonėms dabar reikia moteriškos intuicijos, subtilumo ir kantrybės. „Šioje situacijoje, kurioje dabar yra valstybė, vyrui nėra ką daryti, o moteris viską padarytų iš nieko“, – įsitikinęs L.Malinauskas.

Tai, ką žvaigždės žada kiekvienam iš septynių kandidatų į prezidentus, naujienų portale 15min.lt skaitykite jau nuo pirmadienio.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min