Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Per rinkimus dirbs gausios policijos pajėgos

Policija
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Policija
Šaltinis: 15min
0
A A

Siekiant užtikrinti Lietuvos piliečių teisę laisvai patiems pareikšti savo tikrąją valią savivaldybių tarybų rinkimų metu ir užkardyti galimus rinkėjų ir rinkimų teisę turinčių asmenų papirkimus bei užkirsti kelią kitiems teisėtvarkos pažeidimams, taip pat užtikrinti savivaldybių, apylinkių rinkimų komisijos narių ir stebėtojų saugumą, rinkimų metu bus sustiprintas policijos pasirengimas ir darbas.

Policijos įstaigose bus sudarytos operatyvinės reagavimo ir dokumentavimo grupės, kurios, artėjant rinkimams ir jų metu, rinks informaciją, vykdys tikslines priemones, siekiant išaiškinti bandymus papirkti rinkėjus bei kitas neteisėtas asmenų veikas, susijusias su rinkimais. Pareigūnams nurodyta nedelsiant reaguoti į viešosios tvarkos ir kitus teisėtvarkos pažeidimus bei nusikalstamas veikas, susijusias su rinkimais, teigiama policijos pranešime.

Visose policijos įstaigose bus paskirti pareigūnai, atsakingi už teritorinių policijos įstaigų pareigūnų veiksmų koordinavimą rinkimų metu. Jie organizuos susitikimus su savivaldybių ir apylinkių rinkimų komisijų pirmininkais, arba atsakingais už rinkimų eigą asmenimis, aptars viešosios tvarkos ir visuomenės saugumo užtikrinimo klausimus, užtikrins viešąją tvarką per kandidatų susitikimus su rinkėjais, keisis informacija su Valstybės saugumo departamento pareigūnais.

Rinkimų metu policijos patrulių maršrutai bus priartinti prie balsavimo apylinkių. Jų prieigose ir masinio susibūrimo vietose bus maksimaliai padidintos pareigūnų pajėgos.

Rinkimų dieną bus teikiamos migracijos padalinių paslaugos – išduodami Lietuvos piliečiams Lietuvos pilietybę ir asmens tapatybę patvirtinantys dokumentai, apie priimtus sprendimus informuojamos apylinkių rinkimų komisijos.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min