Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2015 02 26, 01:00

Šilutėje balsuoti veržėsi girtuokliai

Pirmoji išankstinio balsavimo savivaldybių tarybų rinkimuose diena Šilutėje buvo nerami. Aktyviausiai nusiteikusiems balsuotojams, savo džiaugsmą dėl rinkimų iš anksto aplaisčiusiems alkoholiu, nuraminti prireikė net policijos pareigūnų pagalbos. Vieną policininkams besipriešinantį net teko išvežti į ligoninę.
Prie rinkimų apylinkės Šilutėje
Prie rinkimų apylinkės Šilutėje / 15min.lt/Nojaus nuotr.

Šilutėje iš ryto prie balsavimo apygardos buvo atvežami asocialiai atrodantys asmenys. Atidavę savo balsą vėl imdavo ieškoti transporto, kuris juos parvežtų ten, iš kur paėmė. Jais susidomėjus policijos pareigūnams, tokių atvežtųjų aktyvumas nurimo. Tačiau neilgam.

Vakarop jų bumas atsinaujino – sutemus Šilutėje į rinkimų apylinkę ir jos prieigas ėmė brautis girti asmenys, rodantis begalinį norą atiduoti savo balsą. 

15min.lt/Nojaus nuotr./Prie rinkimų apylinkės Šilutėje
15min.lt/Nojaus nuotr./Prie rinkimų apylinkės Šilutėje

Akivaizdžiai neblaiviems asmenims nebuvo leista balsuoti – jie buvo vejami lauk iš balsavimo patalpos. Policija vos spėjo bausti už pasirodymą neblaiviems viešoje vietoje. Į tai keletas jų sureagavo agresija, priešinosi policijos pareigūnams. Policininkams teko panaudoti antrankius. 

Vienas agresyviai besipriešinantis susižalojo, jis buvo nuvežtas į ligoninę.

15min.lt/Nojaus nuotr./Prie rinkimų apylinkės Šilutėje
15min.lt/Nojaus nuotr./Prie rinkimų apylinkės Šilutėje

Jei pastebėjote balsų pirkimo atvejų ar rinkimų tvarkos pažeidimų, filmuotą medžiagą ar nuotraukas siųskite 15min.lt elektroniniu paštu ikrauk@15min.lt.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min