Dabar populiaru
Publikuota: 2013 gruodžio 11d. 18:48

Nepakeliamai lengvas kailinių lengvumas

21_PTB_EAWEAR_FW2013W_DA050U7.tif_20x30
Kailiniai atrodo tarsi besvoriai.

Tuo metu, kai madų žurnaluose vis dar karaliauja anoreksiškos ir androgeniškos vampyrės, o spintoje dvelkia technologijų šalčiu, mados diktatoriai jau skelbia romantiškos moters renesansą. Prariję pernykštę agresyvumo piliulę, jie vėl gieda himną švelniai, grakščiai ir trapiai moteriai. Galbūt todėl ir moteriški kailiniai atrodo tarsi besvoriai.

 „Jie lengvi lyg moters svajonės“, – Milane teigė dizaineris Ermanno Scevino. Toskanos kūrėjui pritarė ir kiti Italijos modeliuotojai Giorgio Armani, Roberto Cavalli, Ennio Capasa.

Moters žavesys šią žiemą – tikrai ne baltame lyg vampyrės veide ir piktame žvilgsnyje, o sugebėjime atrodyti paslaptingai.

Tai reiškia, kad net žiemą moteris privalės kiek apsinuoginti. Bet tai ji turės padaryti išradingai. Taip, kaip mokėjo tai daryti šeštojo dešimtmečio grožio ikonos Grace Kelly, Jackie Kennedy, Marlene Dietrich, Silvana Pampanini ir Monica Vitti. Holivudo deivės, gundytojos ir mados bei kino kūrėjų įkvėpėjos.

Apsinuoginti būtina taip, kaip mokėjo tai daryti šeštojo dešimtmečio grožio ikonos Grace Kelly, Jackie Kennedy, Marlene Dietrich, Silvana Pampanini ir Monica Vitti. Holivudo deivės, stipriosios lyties gundytojos  ir mados bei kino kūrėjų įkvėpėjos.

Kad ir kaip sunku tuo patikėti, alkūnės tampa erotiškiausia moters kūno vieta. Kailiniai sutrumpėja, tampa panašūs į purų ir labai minkštą nertinį.

Po jais vilkima kašmyro suknia – su taip giliai iškirpta nugara, jog atidengiama talija. Kūno šilumą užtikrina aukščiausios trečiojo tūkstantmečio technologijos.

Skustas ir ilgas kailis perpinami tarpusavyje, todėl sukuria tarsi bičių korio įspūdį, kuris leidžia moteriai pajusti komforto būseną. Svarbiausia šaltąjį sezoną – būti švelnia, minkšta, aistringa ir pačiai jausti šilumą.

Bet tai dar ne viskas.

Tik pažvelkite į šios žiemos kailinius. Jie tarsi provokuoja, nes iš pirmo žvilgsnio atrodo, jog toks plonas ir lengvas apdaras kūno nešildo. Ar galėtumėte save įsivaizduoti gatvėje su trumpute ilgaplaukės lapės kailio mantija, laisvai plevėsuojančiais kraštais, kurie labiau primena vonios chalatą, nei šiltus žiemos kailinius?

Tai kas gi atsitiko šių dienų dizaineriams, kodėl jie nori apnuoginti ir sušaldyti moterį? Ar jie trošta kankinti  moteris?

Ne, lengvas žiemos apsiaustas –  tai šaltojo sezono gyvenimo būdo ideologija. Moteris privalo jaustis lengva ir nevaržoma. Todėl ir tampa nemadinga liesa anoreksiška būtybė. Apvalios formos įkvepia ir kuria žaismingumą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min