Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Sportuojame namuose. Kalanetika

Kalanetiką galima pavadinti geros savijautos, efektyvaus lieknėjimo ir jaunėjimo karaliene. Neišgirsite jokio nusiskundimo ar paverkšlenimo dėl nenaudingumo.
Kalanetiką galima mankštintis ir namuose
Kalanetiką galima mankštintis ir namuose / Mrs. Flinger, Flikcr.com
Temos: 1 Kalanetika

Kas sugalvojo kalanetiką? Amerikietė Callan Pinckney. Pavadino savo garbei – ir teisingai padarė! Tikrai yra kuo didžiuotis.

Kas yra kalanetika? Pratimų kompleksas, susidedantis iš statinio fizinio krūvio ir tempimo. Autorė teigia, kad treniruočių valanda pakeičia 7 valandas klasikinio kultūrizmo ir 24 valandas aerobikos.

Kam tinka? Tiems, kurie ilgai nesportavo, tuomet tai labai švelni pradžia. Tiems, kas turi antsvorio ir aktyvios treniruotės kenkia sveikatai. Tiems, kam nepatinka aktyvus sportas, tačiau norima sulieknėti ir išlaikyti gerą fizinę formą.

Kaip greitai sulauksite rezultato? Rezultatą atsistoję ant svarstyklių pajusite ne iš karto. Tačiau apimtys tirpsta ir tai pastebės aplinkiniai.

Kodėl apimtys mažėja? Kalanetika veikia giluminius raumenis, kurie nedalyvauja sportuojant kitomis sporto šakomis. Ypač efektyviai išryškėja pilvas ir talija.

Kodėl žmogus, sportuojantis kalanetiką, atrodo jauniau? Kūnas tampa lankstus, raumenys elastingi, gražėja laikysena. Gerėja medžiagų apykaita, širdies ir kraujotakos darbas, normalizuojasi kraujospūdis. Kūno pajautimas ypač džiugina. Pagražėja veido odos spalva. Grįžta pasitikėjimas savimi.

Kur galima sportuoti kalanetiką? Jie turite laiko ir galimybių, žinoma, rinkitės asmeninį trenerį ar sporto klubą. Taip pat patogus variantas – užsiimti kalanetika namuose. Galite įsigyti videodiską arba susirasti nemokamų videopamokų.

Kiek kartų per savaitę sportuoti? Reikia pradėti nuo trijų treniruočių per savaitę po valandą. Kai pasieksite norimo rezultato, galite sumažinti treniruočių skaičių iki dviejų, galite pasirinkti ir 15 minučių režimą, tačiau tai darykite kasdien!

Kaip maitintis? Nevalgykite valandą iki treniruotės, kitaip sunkiai atliksite pratimus, ir dvi valandas po kalanetikos, kad organizmas sudegintų kalorijas.

Kuo naudingi pratimai? Labai šaunu, jei treniruojatės su geru treneriu – svarbiausiai, išklausyti, ką jis sako apie kiekvieną pozą ir pratimą. Čia nebus jokių šuoliukų, judėjimo amplitudės, gausaus prakaitavimo ar dūsimo. Visi pratimai atliekami iš statinės pozicijos, ir jų pagrindas – sustingimas vienoje vietoje. Ir tai nėra taip lengva! Nuo įtampos raumenys pradeda drebėti, o tai ir yra kokybės ženklas. Pusantros-dvi minutės vienoje pozoje, po to seka atsipalaidavimas ir nedidelis atokvėpis.

 

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Miškasodyje dalyvavę „Herbalife“ nepriklausomi partneriai pagerino savo pačių rekordą – pasodino daugiau nei 3 tūkst. medžių
Reklama
„Teleloto“ studija virs podiumu
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius