Dabar populiaru
Publikuota: 2014 birželio 10d. 08:09

Akių kaukė miegui: naudingas aksesuaras ar pinigų švaistymas?

Miego kaukė ramiam miegui
Ksenia Paskal, Flickr.com / Miego kaukė ramiam miegui

Akių kaukė miegui skirta kokybiškam mūsų naktiniam poilsiui bei geram miegui. Tačiau, pasvarstykime, ar visgi būtinas šis atributas.

Kaukė miegui turi nepraleisti šviesos ir gerai priglusti prie akių, šis naktinis aksesuaras padeda greičiau užmigti bei atsipalaiduoti. Kokybiškos kaukės gaminamos atsižvelgiant į fiziologinę žmogaus veido struktūrą, jų vidinė pusė pagaminta iš švelnios ir minkštos medžiagos. Todėl šis atributas ne tik naudingas, bet ir malonu jį naudoti. O tiems, kurie net ir naktį nori būti stilingi – gali rinktis iš gausybės įvairiausių modelių, spalvų, formų, raštų, medžiagų ir pan.

Kuo naudingos akių kaukės miegui

Pagrindinė tokios kaukės, nebūtinai naktinės, paskirtis – garantuoti kokybišką miegą ir suteikti tamsą kur tik norisi ir kada norisi. Todėl šį atributą patogu naudoti, kuomet:

  • Vieta, kurioje nusprendėte pailsėti, nepakankamai užtemdyta;
  • Keliaujate ir todėl tenka miegoti neįprastomis arba nekomfortiškomis sąlygomis. Pavyzdžiui, traukinyje, lėktuve, automobilyje;
  • Dėl tam tikrų aplinkybių yra būtina arba norisi numigti bei atgauti jėgas dienos metu;
  • Netoli Jūsų miegamos vietos yra įjungtas televizorius arba kompiuteris, kuriuo naudojasi kiti žmonės, o Jums norisi pamiegoti;
  • Juntama įtampa akyse ir joms būtina pailsėti (dėl ilgo darbo prie kompiuterio, po sunkaus fizinio krūvio ir pan.).

Taigi, akių kaukė miegui – nepamainomas atributas, kuris leidžia pasinerti į saldžius sapnus, net jei už lango ryškiai šviečia saulė.

Apie ką reikėtų pasvarstyti prieš perkant kaukę miegui

Prieš įsigyjant akių kaukę miegui, patariame pamąstyti apie šio pirkinio tikslingumą ir pasverti tris sąlygas: būtinumas, kokybė ir gaminio kaina. Pardavėjai, žinoma, visaip stengiasi įsiūlyti savo prekę ir pateikti ją kaip gyvybiškai būtiną. Kaukės miegui neapsaugo nuo elektromagnetinės spinduliuotės ir nepasižymi jokiomis kitomis „stebuklingomis“ savybėmis.

Neverta susižavėti ir itin maža kaukės miegui kaina, net jei ji parduodama vaistinėje. Dažniausiai tokio produkto kokybė ir patogumas Jus nuvils. Žinomų ir prabangių firmų kaukės yra kur kas brangesnės, tačiau visų jų paskirtis vienoda – suteikti ilgą ir komfortišką miegą. Akių kaukę miegui galite pasisiūti ir namie, šiuo atveju nereikia profesionalių siuvimo įgūdžių.

Reikalingas ar ne šis miego atributas – individualus pasirinkimas. Tačiau, jei turite miego sutrikimų, nepavyksta naktį gerai pailsėti, verta pabandyti akių kaukę miegui. Kas žino, galbūt būtent šis mažas miegui skirtas aksesuaras padės jaustis energingiau, žvaliau ir darbingiau.

 

 

Temos: 2 Aksesuaras Miegas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis
Skanumėlis

Šiuolaikiškos studijos

Video

01:15
00:57
15:37

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min