Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2016 09 29, 16:50

Kai akys raibsta nuo žalumos – Vietnamo ryžių terasos

Nors Lietuvoje kol kas netrūksta žalios spalvos, pamažu kraštovaizdis pas mus dažosi kitokiomis – rudens spalvomis. Todėl net nuotraukose išvydus ryškiai žalias ryžių terasas Vietname norisi stebuklingu būdu persikelti ten, kur akys raibsta nuo žalumos.
Ryžių terasos Mu Cang Chai regione Vietname
Ryžių terasos Mu Cang Chai regione Vietname / Gabrielės Štaraitės/ Travel Planet nuotr.
Temos: 1 Ryžiai

Būtent tokiomis nuotraukomis savo „Facebook“ profilyje pasidalino kelionių organizatoriaus „Travel Planet“ vadovė Gabrielė Štaraitė. Ne pirmą kartą į Vietnamą vykusi keliautoja sakė šįkart skridusi specialiai tokiu metu, kai ryžių terasų grožis atsiskleidžia geriausiai.

Gabrielės Štaraitės/ Travel Planet nuotr./Ryžių terasos Mu Cang Chai regione Vietname
Gabrielės Štaraitės/ Travel Planet nuotr./Ryžių terasos Mu Cang Chai regione Vietname

„Daugelis, besidominčių ar buvusių Vietname žino Sapos kalnų regioną ir jo ryžių terasas. Tiesa, dažniausiai keliautojai čia atvyksta ne pačiu tinkamiausiu laiku ir jų grožio nepamato.

Tačiau pakeliui į Sapa yra ir dar vienas regionas – Mu Cang Chai, kur irgi gražiausias metas, kai ryžiai subręsta, t.y. rugsėjo antroje pusėje. O dar nuostabiau – kad visu tuo grožiu galėsite gėrėtis vieni. Per dvi dienas čia nesutikome nė vieno turisto. Galėjome pabendrauti, pabandyti patys pjauti ryžius. Smagu, kad dar yra tokių autentiškų ir nuostabių vietų“, – įspūdžiais dalinosi G.Štaraitė.

Su 15min skaitytojais ji pasidalino nuotraukomis iš šios vietos.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje