Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ekstremaliau nebūna: beprotiškos 4 draugų asmenukės ant aukščiausių pasaulio dangoraižių

Aleksandras Remnevas vienoje iš savo beprotiškų asmenukių
A.Remnevo profilio socialiniame tinkle "Facebook" nuotr. / Aleksandras Remnevas vienoje iš savo beprotiškų asmenukių
Šaltinis: 15min
0
A A

Keturių draugų iš Rusijos kelionė per pasaulį nieko nestebintų, jei ne jų asmenukės – vaikinai joms pozuoja ant aukščiausių pasaulio dangoraižių, „kabėdami“ ore ar pavojingai vaikščiodami ant pastato kabančiomis kopėčiomis. Vienintelė apsauga nuo galimos nelaimės – virvė.

Beprotiškų nuotraukų ir vaizdelių autorius – paauglys iš Maskvos Aleksandras Remnevas, keliaujantis kartu su trimis draugais. Savo įspūdžius iš aplankytų miestų ir objektų jie įamžina fotografuodami ir filmuodami. Tačiau tai daro kiek kitaip nei paprasti turistai: nuotraukoms jie pozuoja nuo aukščiausių pasaulio dangoraižių „pakibę“ ant virvių, laikydamiesi už siaurų kopėčių – apačioje matomi vaizdai net žiūrint nuotraukas verčia išsižioti. Nors toks ekstremalus pomėgis atrodo beprotiškas, vaikinai jį vertina kitaip. 

„Mūsų tikslas – pamatyti pasaulio miestus iš kitokio požiūrio taško. Norime parodyti miestus visiškai naujai“, – sako A.Remnevas, kurį cituoja Dailymail.co.uk kelionių rubrika.

A.Remnevo
A.Remnevo "Facebook" profilio nuotr./Beprotiškos A. Remnevo asmenukės

Į ekstremalią kelionę po pasaulį išsiruošęs vaikinas žino, kad jo pomėgis yra ne tik pavojingas, bet ir nelegalus. Tačiau iš galimų problemų keliautojas išsisuka pasinaudodamas gudrybe – apsaugai tiesiog parodo beprotiškas savo nuotraukas ir nufilmuotus vaizdelius.

„Mums pasisekė, iki šiol nesutikome policijos. Tačiau su kai kuriais apsaugininkais turėjome rimtų diskusijų“, – sako A.Remnevas.

Naujausios asmenukės užfiksuotos ant aukščiausio Honkongo (Kinija) pastato. Ant siauručių kopėčių užsilipęs vaikinas, atrodo, tuoj nugarmės į apačią. Tačiau baimės jo akyse nėra. Priešingai jis šypsosi ir atrodo atsipalaidavęs.

VIDEO: Beprotiškos paauglių iš Rusijos pramogos ant Honkongo dangoraižio

Savo kelionių įspūdžiais A.Remnevas dalijasi socialiniame tinkle „Facebook“, kur turi 3 217 sekėjų, kasdien laukiančių naujų beprotiškų vaizdų. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje