Dabar populiaru
Publikuota: 2014 lapkričio 29d. 13:02

Įspūdinga dronu nufilmuota medžiaga: apokaliptiniai vaizdai iš vaiduokliškos Pripetės

Pripetė
Kadras iš filmuotos medžiagos / Pripetė

Tikriausiai daugelis esate matę nuotraukas iš miesto-vaiduoklio Pripetės – Ukrainos miesto, kuris buvo visiškai evakuotas po Černobylio katastrofos. Britų fotografas Danny Cooke'as siūlo į neįprastą vietovę pažvelgti kitaip – iš dangaus.

Kadaise Pripetėje gyveno beveik 50 tūkst. gyventojų, tačiau miestas nedelsiant buvo visiškai apleistas, kai 1986 metų balandį Černobylio atominės elektrinės bloke įvyko sprogimas. 

Šiemet D.Cooke'as į dangų pakėlė droną, kad nufilmuotų, kaip miestas-dykynė atrodo iš viršaus. Filmuotoje medžiagoje matyti laike sustingusios gatvės, kuriose augmenija mėgina atsikovoti kadaise betonu užlietus plotus.

VIDEO: Pripetės miestas iš oro

Dronas nufilmavo ir katastrofos simboliu tapusį atrakcionų parką, kuris dabar atrodo tarsi iš siaubo filmo. Filmuotoje medžiagoje matyti ir dujokaukės, išmėtytos kambariuose.

„Černobylis yra viena įdomiausių ir pavojingiausių vietų, kuriose aš esu buvęs, – teigia D.Cooke'as. – Ten tvyrojo kažkokia ramybė, tačiau kartu visa vieta yra ir labai nejauki. Laikas čia yra sustojęs, o praeities įvykių prisiminimai sklando ore.“

Pripetės miestas buvo paskelbtas negyvenamu po katastrofos, tačiau neseniai paskelbta, kad neilgai lankytis jame yra saugu ir nereikia baimintis radiacijos.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mados infekcija

Euromaster

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje