Dabar populiaru
Publikuota: 2015 balandžio 30d. 12:34

Keliautojų klubo „Hihike“ nuotraukose – įspūdingos akimirkos Nepale iki ir po žemės drebėjimo

Nepalas Lietuvos keliautojų akimis
Keliautojų klubo „Hihike“ nuotr. / Nepalas Lietuvos keliautojų akimis

Į Lietuvą sėkmingai iš žemės drebėjimo nuniokoto Nepalo antradienį grįžęs keliautojų klubo „Hihike“ vadovas Tadas Jeršovas ir su juo kartu buvusi dešimties lietuvių keliautojų grupė dalijasi su visais vaizdais, kuriuos užfiksavo per vieną įsimintiniausių savo kelionių.

11 lietuvių grupė keliavo Nepale balandžio 13-28 dienomis, kai šeštadienį, balandžio 25 dieną, šalį supurtė galingas, net 7,8 balo siekęs, žemės drebėjimas. T.Jeršovas teigė, kad panikos žemės drebėjimo metu lietuviai nejautė, nes jų aplinkoje nebuvo žuvusiųjų, o žinias apie tragedijos mastą jie girdėjo tik iš kitų.

„Mums pasisekė, kad žemės drebėjimo metu buvome kaimo vietovėje, kur aplinkui tebuvo keli namai“, – pasakojo T.Jeršovas. – Ten praleidome kelias valandas.“

Keliautojų nuotraukose užfiksuoti įspūdingi vaizdai kalnuose, smagios keliautojų kasdienybės akimirkos, nepakartojama Nepalo architektūra ir buitis. Ir čia pat – dramatiški žemės drebėjimo padariniai: sugriuvę namai, „plyšusios“ gatvės, gatvėje gyvenantys nerimo apimti žmonės.

Balandžio 25–26 d. Nepalą sukrėtė didžiausias per 80 metų žemės drebėjimas. Gamtos stichijos metu Nepale žuvo daugiau negu 5000 žmonių.

Žemės drebėjimas Himalajų valstybėje padarė žalos daugiau negu 8 mln. žmonių, o dar 1,4 mln. reikalinga skubi pagalba maistu. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

08:55
00:20
46:42

Esports namai

Lietuviškas verslas

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje