Dabar populiaru
Publikuota: 2015 sausio 2d. 09:19

„Pasivaikščiojimas ant vandens“ Slovakijoje

Tomas Nunukas kartu su draugu užfiksavo, kaip jie vaikščioja ant užšalusio kalnų ežero.
Youtube.com / Tomas Nunukas kartu su draugu užfiksavo, kaip jie vaikščioja ant užšalusio kalnų ežero.

Vaikščiojimas vandeniu skamba kaip stebuklas. Tačiau tai neseniai patyrė du keliautojai, apsilankę Slovakijos Aukštuosiuose Tatruose.

Turistai nufilmavo, kaip jie vaikšto ant užšalusio kalnų ežero. Ledas toks skaidrus, kad po juo matyti kiekvienas dugne esantis akmuo. Įspūdis – lyg vaikščiotum vandeniu.

VIDEO: Pasivaikščiojimas ant vandens Slovakijoje, Aukštuosiuose Tatruose

Tomas Nunukas šį video išpublikavo gruodžio 8 dieną. Per nepilną mėnesį filmukas peržiūrėtas daugiau nei tris milijonus kartų. Komentarai skirtingi – daugiausia žmonės stebisi ir grožisi, tačiau netrūksta ir skeptikų.

„Tai puikus įrodymas, koks gražus gali būti pasaulis, kol žmonės jo neužteršia“, – prie „Youtube“ paskelbto video rašo Tyler Wolff. Tuo metu Chloe Bateman abejoja vaizdų autentiškumu – komentatorei pasirodė neįtikėtina, kad tokią vietą atradę keliautojai nufilmavo tik 39 sekundžių trukmės video: „Jei tai būtų tikra, filmukas būtų ilgesnis“, – įsitikinusi ji.

Ginti filmuko autorių pasišovusi metereologė Meghan Mussoline įsitikinusi, kad šis ežeras iš tiesų yra Aukštuosiuose Tatruose, o šiuo metu temperatūra ten pakankama, kad susidarytų ledas, ant kurio saugiai galėtų vaikščioti žmonės.

„Skaidrus ledas yra maždaug du kartus stipresnis už baltą, nes yra tankesnis“, – pažymėjo mokslininkė, kurią cituoja BBC. 

Šaltis gali sukurti dar daugiau stulbinamų gamtos reiškinių, tačiau turistams ir be šių fenomenų verta įtraukti Aukštuosius Tatrus į savo kelionių planus. Kalnai, kurie yra natūrali siena tarp Slovakijos ir Lenkijos, yra populiari kryptis tarp žiemos sporto mėgėjų. Žemųjų Tatrų sritis (aukščiausi viršukalnė 2,043 m) ir Aukštieji Tatrai (aukščiausia vieta 2,564 m) slidininkų ir snieglentininkų mėgstami dėl natūralaus grožio bei patogių slidinėjimo trasų.

Temos: 2 Tatrai Slovakija

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje