Dabar populiaru
Publikuota: 2014 gruodžio 22d. 01:43

Į kelionę kanadietis išvyko su mergina, kurios vardas ir pavardė tokie pat kaip ir jo buvusiosios

J.Axani žinutė apie ieškomą kelionės partnerę sulaukė pasaulinės žiniasklaidos dėmesio.
Twitter / J.Axani žinutė apie ieškomą kelionės partnerę sulaukė pasaulinės žiniasklaidos dėmesio.

Jei reikėtų rinkti beprotiškiausią 2014 metų kelionės idėją, kanadietis Jordanas Axani galėtų pretenduoti į aukščiausią vietą. Gruodį į trijų savaičių atostogas iškeliavusį vyrą lydi Elizabeth Gallagher. Tačiau ne ta pati Elizabeth Gallagher, su kuria jis susitikinėjo, bet nepažįstama mergina, kurios vardas ir pavardė tokie patys, kaip ir buvusios mylimosios. Maža to, kelionės kompanionę vyras susirado internete.

Gegužę 28 metų vyras kartu su tuometine savo mergina užsisakė trijų savaičių kelionę, per kurią turėjo aplankyti Italiją, Prancūziją, Indiją ir Tailandą. Tačiau pora išsiskyrė ir J.Axani liko su bilietais, kurių dalis buvo pirkti E.Gallagher vardu.

Po nesėkmingų bandymų pakeisti bilietus, lapkritį kanadietis parašė į interneto forumą „Reddit“ žinutę, kurioje prašė atsiliepti moterį, turinčią galiojantį Kanados pasą. Svarbiausia žinutės dalis buvo ta, jog ši moteris turėjo būti vardu Elizabeth Gallagher, t.y. jos vardas ir pavardė turėjo būti tokie pat, kaip jo buvusios merginos. Ši žinutė sudomino pasaulinę žiniasklaidą, o pasirodžius straipsniams J.Axani sulaukė tūkstančių susidomėjusiųjų laiškų. Tarp jų buvo ir 23 metų studentė iš Naujosios Škotijos – nedidelės provincijos Kanados pietryčiuose, kurios vardas ir pavardė buvo Elizabeth „Quinn“ Gallagher. Mergina savanoriauja benamių prieglaudoje. Po pokalbio J.Axani pasirinko būtent ją, sakydamas, kad susižavėjo merginos sąžiningumu ir atvirumu.

Elizabeth
Elizabeth „Quinn“ Gallagher

„Mūsų santykiai visiškai platoniški. Tačiau tikiu, kad tapsime draugais“, – sakė J.Axani, kuris gruodžio 13 dieną kartu su nauja kompanione kelionę pradėjo Niujorke. 

Kalbėdamas apie savo neįprastą sprendimą rasti buvusios mylimosios bendravardę ir bendrapavardę bei leistis su šia nepažįstamąja į kelionę, kanadietis papasakojo sulaukęs netikėtų pasiūlymų: žmonės ketino pasikeisti savo vardus ir pavardes vien dėl to, kad galėtų su juo keliauti. „Tai siūlė ir vyrai, ir moterys“, – REUTERS pasakojo J.Axani.

Vyras atsisakė komentuoti, ką apie jo kelionę su internete rasta pakaitine „Elizabeth Gallagher“, mano jo buvusi mergina – tikroji E.Gallagher. Tačiau užsiminė, kad su ja apie tai kalbėjo.

Savo „Twitter“ paskyroje, kurią seka virš 6 tūkst. sekėjų, vaikinas juokauja, kad abu su E. „Quinn“ Gallagher jaučiasi įžymybėmis. „Sėdžiu oro uosto bare: „ Atsiprašau, ar Jūs tas vaikinas?!“ Kažkas kitas klausia Quinn: „Dieve šventas, tavo vardas Elizabeth, taip?“ Labai linksma“, – savo nuotykius kelionės pradžioje aprašo J.Axani.

Savo žinomumą vyras išnaudoja populiarindamas socialinį projektą „A Ticket Forward“, kurio tikslas padėti iškeliauti į svajonių šalies ir miestus tiems žmonėms, kurie patys neturi tam galimybių. 

Temos: 1 Kanada

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria
Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje