Dabar populiaru
Publikuota: 2020 sausio 13d. 17:59

Vestuvių nesustabdė ir už nugaros suaktyvėjęs ugnikalnis: įspūdingos poros fotosesijos pavydėtų visi

Randolfo Evano vestuvių nuotrauka
„Facebook“ nuotr./Randolf Evans / Randolfo Evano vestuvių nuotrauka

Filipinuose skelbiama ekstremali padėtis – Taalo ugnikalnis, esantis maždaug 70 km į pietus nuo sostinės Manilos, pradėjo spjaudytis lava. Pirmadienį perspėta, kad per artimiausias dienas „galimas pavojingas ugnikalnio išsiveržimas“, sekmadienį iš ugnikalnio išsiveržė didžiuliai pelenų debesys. Esant pavojui iš ugnikalnio apylinkių per šias pora dienų evakuota daugiau kaip 8 tūkst. žmonių.

Vis dėlto vienai porai net ir ugnikalnio suaktyvėjimas nesutrukdė sekmadienį visai netoliese atšvęsti savo vestuvių, o įspūdingų jų vestuvinių nuotraukų pavydėtų daugelis porų, rašo BBC.

Filipiniečiai Chino Vafloras ir Kat Bautista Palomar buvo suplanavę savo vestuves vos už 16 km nuo vieno aktyviausių ugnikalnių šalyje. Tiesa, iki ceremonijos jokių perspėjimų, kad ugnikalnis gali suaktyvėti, anot šventėje dalyvavusio vestuvių fotografo, nebuvo.

„Baltų pelenų debesį, kylantį virš ugnikalnio, mes pastebėjome dar ruošdamiesi vestuvių ceremonijai, tik tada ir supratome, kad su ugnikalniu jau vyksta kažkas neįprasto“, – BBC pasakojo vestuvių fotografas Randolfas Evanas.

Ceremonijai įsibėgėjant ir porai jau ruošiantis tarti savo vestuvinius įžadus, Taalo ugnikalnis pasirodė visa savo jėga į dangų išspjaudamas įspūdingo dydžio pelenų kamuolį.

„Tikrai negaliu sakyti, kad buvome labai ramūs. Nuolat tikrinome naujienas dėl ugnikalnio išsiveržimo ir realiuoju laiku skelbiamus perspėjimus apie evakuaciją. Tad apie visą vykstančią situaciją buvome informuoti. Be abejo, apsvarstėme ir savo galimybes, jei ugnikalnis vis dėlto išsiveržtų“, – portalui BBC atskleidė fotografas.

Nors vestuvių šventės vieta buvo tik už keliolikos kilometrų nuo ugnikalnio, visi vestuvių svečiai jautėsi saugūs.

Taigi vestuvių ceremonija vyko toliau, nenutraukti jaunavedžiai nusprendė ir povestuvinio vakarėlio.

Vestuvių svečiai socialiniuose tinkluose dalijosi nuotraukomis, kaip švenčia lemputėmis puoštoje baltoje palapinėje, virš kurios – didžiulis vis didėjantis pelenų debesis. Kai kuriuose vaizdo įrašuose netgi matomi debesį talžantys žaibai.

„Išėjus į lauką galėjai justi, kaip ant drabužių krenta pelenai. Tačiau didelės grėsmės nejautėme iki pat vėlyvo vakaro, kol tęsėsi vestuvių vakarėlis“, – pasakojo fotografas.

Nė vieni iš svečių nenusprendė palikti vakarėlio anksčiau net ir dėl vis didėjančios ugnikalnio grėsmės, veikiausiai todėl, kad ceremonijoje dalyvavo tik artimiausi poros draugai ir giminaičiai.

Anot R.Evano, šiuo metu visi vestuvėse dalyvavę svečiai jau yra palikę pavojaus zoną. Tačiau šios vestuvės per visą jo karjerą yra pačios įsimintiniausios.

„Šios vestuvės man buvo šiokio tokio jaudulio ir didžiulės nuostabos mišinys. Džiaugiuosi, kad viskas baigėsi gerai ir kad savo karjeroje patyriau tokį unikalų momentą“, – BBC atskleidė vestuvių fotografas.

Taalas yra antras pagal aktyvumą ugnikalnis Filipinuose. Ežero viduryje esantis ugnikalnis laikomas vienu mažiausių pasaulyje, bet per pastaruosius 450 metų jis buvo išsiveržęs mažiausiai 34 kartus.

Filipinų seismologai padidino pavojaus lygį nuo trijų iki keturių balų iš penkių galimų. Taip pat perspėjama apie galimą „vulkano cunamį“, kurį gali sukelti po išsiveržimo krintančios nuosėdos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje