Dabar populiaru
Publikuota: 2012 lapkričio 25d. 12:00

10 geriausių slidinėjimo programėlių telefonams

Mobiliosios programėlės slidininkams
123rf.com / Mobiliosios programėlės slidininkams

Siūlome kelias programėles mobiliesiems telefonams. Jos padės slidinėjimo atostogų metu, pralinksmins keliantis keltuvais ar stovint ilgose eilėse, bei leis bendrauti su draugais, matant jų buvo vietą ir dalinantis dienos įspūdžiais smagiais video.

1.ActionShot

Nemokama, skirta iOS

Užfiksuokite veiksmo seką. Nuspręskite kiek nuotraukų vienu paspaudimu norite padaryti (nuo 2 iki 9) ir kokiu intervalu (1-250ms).

2.Ski Pursuit

Nemokama, skirta iOS

Įrašykite greitį, nusileidimo atstumą, trukmę ir apskaičiuokite sesijos ar dienos duomenų vidurkį.

3.Skiline

Nemokama, skirta iOS

Įveskite savo slidinėjimo paso numerį į aplikaciją ir galėsite gauti informaciją apie savo veiklą, įveiktus atstumus, pasikėlimų skaičius ir t.t.

4.Ski on Neon Game

Nemokama, skirta iOS

Tikrai pravers, jei užstriksite keltuve ar ilgoje eilėje. Tai žaidimas, kurio metu su savo neoniniu slidininku galėsite pabandyti įveikti 36 skirtingas trąsas.

5.SkiPhone

Nemokama, skirta Android

Daugiau jokių sunkumų bandant paskambinti ar fotografuoti su didžiulėmis slidinėjimo pirštinėmis. Paleiskite šią programėlę, o vėliau, norėdami pasinaudoti telefonu, tiesiog jį papurtykite. Paprasta!

6.Mammut Safety

Nemokama, skirta iOS

Ši programėlė parodys jums kuria kryptimi čiuožiate, kokiame aukštyje esate ir taip pat galėsite sužinoti nuolydžio kampą. Geriausia šios programėlės funkcija – SOS mygtukas, kurį galite paspausti kur nors

7.Ptch

Nemokama, skirta iOS

Slidinėjimo metu klausytą muziką, tądien darytas fotografijas bei video su Pitch programėle greitai ir lengvai galite sujungti į multimedijinį video ir dar pridėti įvairių efektų. O po to, žinoma, pasidalinti su draugais, kuries galės prisidėti pire istorijos redagavimo, o gal net ją apversti aukštyn kojom.

8.Skiresorts.info

Nemokama, skirta iOS

Tai bene vienintelė programėlė, turinti daug išsamios informacijos apie 5600 slidinėjimo kurortų visame pasaulyje. Tiesiogininės transliacijos kameros, nusileidimo takų žemėlapiai, orų prognozės ir t.t. – viskas vienoje vietoje.

9.Find My Friends

Nemokama, skirta iOS | Android

Jei slidinėjate su draugais ir visi naudojatės šia programėle, ji jums parodys kiekvieno iš komandos nario buvimo vietą. Šitaip žinosite, kur yra kiekvienas iš draugų, lengvai susiorganizuosite susitikimus bet kurioje vietoje ar padėsite, jei kuris nors iš jūsų pasiklys.

10.Bienfaits pour vous

Nemokama, skirta iOS

Fotografuok save ir savo draugus su programėlės pridedamais slidinėjimo akiniais.

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje