TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

10 priežasčių, dėl kurių turite mesti viską ir traukti į kelionę

Gyvenime būna momentų, kai norisi eiti, kur akys mato
123rf.com nuotr. / Gyvenime būna momentų, kai norisi eiti, kur akys mato
Šaltinis: 15min
0
A A

Ir vėl pavargę grįžtate į namus, nebesinori nieko veikti, tik gerai išsimiegoti. O ką jau kalbėti apie svajones apkeliauti pasaulį ar bent jau Baltijos valstybes, Lietuvą. Rutina taip įtraukė į kasdienį gyvenimą, kad nebegalite išsivaduoti?

Matadornetwork.com pažeria dešimt linksmų patarimų ir nurodo situacijas, kurias pastebėjus savo gyvenime reiktų viską mesti ir patraukti į kelionę. Garantuotai čia surasite ir sau tinkamą priežastį keliauti.

10. Antrą kartą užpilta kava tampa skani

Jūs taip susitaikėte su savo 8 valandų darbo diena, kad nieko kito nebejaučiate burnoje, kaip tik dirbtinės kavos ir šokoladinio biuro saldumyno skonį. Praleidžiate per daug laiko prie kompiuterio ekrano. Vandens aparato burbuliavimas pradeda skambėti žavingai.

Dinkite iš ten, kol dar atsimenate, kaip atrodo saulės šviesa!

9. Įžymybių gandai tampa įdomiausiu dienos skaitalu

Žiūrite per daug televizoriaus, vis atsiprašote savęs, kad nerandat laiko gerai knygai. Nebeliko iššūkių, jaučiate tuštumą. Žurnalo „Žmonės“ nepaleidžiate iš rankų?

Geriausias būdas prasibrauti pro varginančią rutiną – reikia pasijusti kaip nesavame kailyje, visiškai kitoje aplinkoje, užsiimti savanoriška veikla, sutikti naujų žmonių iš visiškai skirtingų kultūrų. O svarbiausia, pagyventi šia diena!

8. Šaldytuve vien tik pusfabrikačiai

Užsisakote kiniško maisto, tačiau jis vis tiek ne toks kaip Pekine. Suši restoranas šalia darbovietės tampa panašus tik į Japonijos jūros gėrybių restorano parodiją. O galiausiai – seniai burnoje turėjote tikrų močiutės cepelinų.

Maistas gali būti pati puikiausia priežastis naujai kelionei.

7. Patyrėte nesėkmę

Kiekviena nesėkmė reikalauja ką nors keisti gyvenime. Jus atleido iš darbo, išsiskyrėte su mylimu žmogumi, mirė artimasis, o gal jūs greitai susituoksit, tačiau jaučiate nerimą dėl ateities?

Kad ir kaip blogai besijaustumėt, tačiau nesėkmės atveju jūsų emocinė būsena tinkama ir atvira naujiems įspūdžiams bei kelionėms.

6. Su draugais iš užsienio kalbate daugiau nei su gyvenančiais greta

„Facebook“ svetainėje jūsų draugas iš Vokietijos ar Italijos gauna daugiau jūsų dėmesio nei draugai Lietuvoje? Nuvykite ten ir būkite tos šalies dalis. Ir bent kuriam laikui pasijusite daug geriau.

5. Pavargote nuo bendradarbių kelionių pasakojimų

Kiekvieną savaite girdite postringavimus darbe apie kelionių nuotykius? „O kiek žmonių gatvėse buvo Egipto revoliucijos metu!“, „Irano turgus vasaros metu labai panašus į Indijos“ – tokie ir panašūs teiginiai sklando aplink.

Nebeklausykite jų. Išsiruoškite į savo kelionę ir patirkite dar įspūdingesnių nuotykių.

4. Pirkiniams išleidžiat per daug pinigų

Nepirkite dar vieno „iPodo“ ar naujo televizoriaus. Juk tokiais pinigais galėtumėte paremti savo bičiulį, keliaujantį aplink Europą. O geriau pagalvojus ir patys galite leistis į kelią. Nešvaistykite pinigų plastmasėms ir gražiems žaislams, kai galit patirti šaunių įspūdžių.

3. Savos sienos tampa nebemielos

Gimto miesto gatvės pažįstamos taip, jog žinote, kurią valandą kaimynė išneš skalbinius į balkoną ar palaistys gėles. Žiūrėdami nuo kalno į senamiestį nebejaučiate jokio jaudulio, o gyvenimą miške užgraužė uodai. Vadinasi, reikia pokyčių, visai kitokios aplinkos, naujo miesto, kalnų, bekraščio vandenyno ar ledynų. Kas bebūtų – pokyčiai garantuotai suveiks.

2. Pyktis

Visi aplinkiniai – viršininkas, draugė, šeima – bando jus atkalbėti nuo kelionės ar priekaištauja, kad kaip tik šiuo metu ne laikas keliauti. Kai tampate maištininku, žodis „Kelionė“ skamba dar saldžiau ar netgi kaip pati geriausia idėja pasaulyje.

1. Nenorite užbaigti gyvenimo kaip filme „Prieš užverčiant kojas“

Filmo siužetas: du senoliai prieš mirtį susitaria įgyvendinti sąrašą dalykų, kuriuos visada svajojo padaryti.

Užuot laukę, kol išmuš paskutinioji, keliaukite dabar. Juk keliaujant galite atrasti kitokius gyvenimo tikslus ar suprasti, ką iš tiesų norite veikti.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje