Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ar vilktumėtes specialią liemenę lipdami į pigių skrydžių lėktuvą?

Specialioje brito sugalvotoje liemenėje į lėktuvą būtų galima įsinešti dvigubai daugiau neapmokestintų daiktų.
Rufus Roo / Specialioje brito sugalvotoje liemenėje į lėktuvą būtų galima įsinešti dvigubai daugiau neapmokestintų daiktų.
Šaltinis: 15min
0
A A

Šį drabužį vargiai būtų galima pavadinti stilingiausiu skrydžio aksesuaru, tačiau toks švarkelis jums gali sutaupyti daugybę pinigų, kuriuos antraip sumokėtumėte pigių skrydžių bendrovėms už papildomą bagažą.

Britų verslininkas Andrews Gaule, nuolat matydamas pigiais skrydžiais keliaujančių keleivių stresą prie patikros punktų, išrado švarką su didelėmis kišenėmis. „Aš net nebesuskaičiuoju žmonių, kuriuos mačiau vargstančius patikrinimo postuose, perkraunančius savo daiktus arba mokančius oro linijų mokesčius dėl per didelio daiktų kiekio“,- teigė verslininkas.

Nereikia nei sakyti, kokias griežtas bagažo įnešimo į lėktuvą taisykles taiko pigių skrydžių bendrovės. Skrendant pigiau dažnai tenka susimokėti už papildomą bagažą ir tai yra ne tik brangu, tačiau ir pačios taisyklės sunkiai suprantamos.

Pigių skrydžių bendrovės tokios kaip „Ryanair“, „EasyJet“ ar „Wizzair“ leidžia į lėktuvą įsinešti 10 kilogramų svorio ir tam tikro dydžio neapmokestintą bagažą. Taip pat šios oro bendrovės leidžia įsinešti švarką arba striukę. O tai ir buvo britų verslininko A. Gaule'o verslo idėjos įkvėpimo šaltinis.

„Šis švarkelis leis jums įsinešti į lėktuvą, tuos daiktus, kuriuos antraip turėtumėte susigrūsti į rankinį bagažą. Kišenės yra pakankamai stiprios, kad išlaikytų net dešimt kilogramų svorį, įskaitant kompiuterį ar butelį vyno“,- savo išradimą apibūdino A. Gaule.

Dėvint tokį švarką ir pasėmus rankinį bagažą, būtų galima padvigubinti nemokamai į lėktuvą įsinešamų daiktų kiekį.

Greitai penkiasdešimtmetį švęsiantis verslininkas rėžė savo nuomonę: „Mano žmona airė ir mes iš Britanijos į jos gimtinę su visa šeima skraidome dešimt kartų per metus. Nenoriu kritikuoti pigių skrydžių bendrovių, nes jų bilietų kainos tikrai labai patrauklios ir jie tiesiog sukūrė visai naują keliavimo variantą. Vis dėlto man nusibodo matyti žmones mokančius didelius pinigus už savo bagažą arba perpakuojančius visus daiktus patikros punkte tik dėl to, kad turi truputi daugiau daiktų kuprinėje nei derėtų pagal taisykles. Taigi aš susidėjau su dviem savo draugais, įdarbinau jauną dizainerę ir sukūriau „Rufus Roo“ didelių kišenių liemenę.“

Naujausi tyrimai parodė, kad pigių skrydžių bendrovių papildomi mokesčiai už bagažą dramatiškai pakeitė žmonių pakavimo įpročius keliaujant atostogauti. Kompanijos „Co-operative Travel“ atliktas tyrimas parodė, kad ketvirtadalis pramogautojų pasiima į kelionę tik rankinį bagažą.

Kompanijos pardavimų direktorius Trevoras Davisas tai aiškino žmonių gudrumu. „Pigių skrydžių bendrovės veikia jau gana ilgą laiką ir žmonės darosi vis gudresni bei bando dar labiau sumažinti savo kelionės išlaidas“,- teigė T. Davisas.

Jis taip pat kritikavo pigių skrydžių bendrovių įprotį neįtraukti kelionių bagažo kainos į bendrą bilieto kainą: „Tai labai apsunkina galimybę atostogautojams palyginti pigių skrydžių ir kitų skrydžių bendrovių siūlomas kelionės kainas.“

O įvairių spalvų ir dydžių „Rufus Roo“ liemenę galima įsigyti internetinėje svetainėje www.rufusroo.com už 30 svarų (115 litų).

Straipsnis parengtas pagal www.dailymail.co.uk informaciją.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje