Dabar populiaru
Publikuota: 2020 vasario 3d. 19:16

Dėl koronaviruso grėsmės Izraelis neįsileis į šalį asmenų, kurie neseniai lankėsi Kinijoje

Honkongas
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Koronavirusas

„Wizz Air“ aviakompanija praneša savo keleiviams, kad dėl koronaviruso epidemijos Kinijoje, Izraelio valdžios institucijos ėmėsi atitinkamų sveikatos ir saugos veiksmų, siekdamos sumažinti viruso plitimą, rašoma spaudai išplatintame bendrovės pranešime.

Nuo 2020 m. vasario 3 d. 12:00 val. (vietos laiku) Izraelio vyriausybė pradėjo įgyvendinti priemones, kuriomis siekia Izraelį išlaikyti nepaliestą koronaviruso. Šios priemonės bus galiojančios, kol nebus pranešta kitaip, rašoma pranešime.

Visi keleiviai, kurie lankėsi Kinijoje 14 dienų iki išvykimo dienos į Izraelį, nebus įleidžiami į Izraelį. Oro linijų bendrovės privalės grąžinti keleivius į kilmės/išvykimo šalį, jei jiems atvykus į Izraelį, jie pažeidžia šią numatytą tvarką. Keleiviai bus apklausiami apie jų ankstesnes keliones, atliekant skrydžio registraciją išvykimo oro uoste. Ši pateikta informacija taip pat bus tikrinama migracijos tarnybos, tiek išvykimo, tiek atvykimo oro uostuose.

Keleiviai, kurie pastebi, kad jiems gali būti pritaikyta ši naujai įsigaliojusi aukščiau aprašoma tvarka ir nusprendžia atšaukti/pakeisti savo kelionę, kviečiami susisiekti su „Wizz Air“ skambučių centru dėl tolesnės informacijos ir pagalbos.

Svarbu: Keleivių, turinčių Izraelio pasą/pilietybę, kelionės nebus paveiktos. Šie keleiviai bus įleidžiami į Izraelį ir tik atvykus gaus atitinkamas instrukcijas iš Izraelio valdžios institucijų.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje