Dabar populiaru
Publikuota: 2018 spalio 10d. 13:09

Keičiasi „Wizz Air“ rankinio bagažo politika

„Wizz Air“
„Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr. / „Wizz Air“

„Wizz Air“ pranešė, kad nuo 2018 m. lapkričio 1 d. keleiviai į orlaivio saloną galės pasiimti tik vieną nedidelį rankinio bagažo krepšį visuose bendrovės skrydžiuose. Matmenis viršijantis didesnis bagažo vienetas nuo lapkričio nebebus nemokamai paimamas į bagažo skyrių – už jį reikės susimokėti. Oro linijų teigimu, taip siekiama palengvinti įlaipinimo procesus.

Nuo lapkričio 1 d. keleiviai su savimi orlaivio salone galės turėti vieną rankinį bagažą, kurio išmatavimai atitiks matmenis 40 x 30 x 20 cm. Keleiviai, įsigiję „WIZZ Priority“ paslaugą, su savimi galės turėti ir dar vieną bagažą, kurio išmatavimai atitiks matmenis 55 x 40 x 23 cm.

„Wizz Air“ rankinio bagažo politika
„Wizz Air“ rankinio bagažo politika

Kurį laiką rankinio bagažo vienetas, jeigu viršijo numatytus matmenis, būdavo nemokamai paimamas į bagažo skyrių. Dabar už jį reikės mokėti.

„Wizz Air“ seka „Ryanair“ pėdomis ir įveda naują registruojamo bagažo dydį – 10 kg. Kaina už jį prasidės nuo 7 Eur.

Prioritetinės registracijos ir įlaipinimo kainos prasideda nuo 5 Eur.

Iki spalio 10 d. įsigytiems bilietams be „WIZZ Priority“ paslaugos laikotarpiui po lapkričio 1 d. suteikiamas nemokamas 10 kg registruojamas bagažas, o registruotiems bilietams bus suteikta „WIZZ Priority“ paslauga.

Aviakompanijos duomenys rodo, kad per metus daugiau nei 10 tūkst. skrydžių būna paveikti vėluojančio bagažo, rašoma pranešime spaudai. Taip pat per pastaruosius 5 metus keliautojų kelionės laikas tolygiai trumpėjo, ir šiandien kas trečias „Wizz Air“ keleivis pasirenka 3 dienų ar net trumpesnę kelionę. Dėl šių priežasčių kompanijos klientai keliauja su lengvesniu ir labiau apgalvotu bagažu. Kas trečias keleivis įsigyja registruotą bagažą, o kas septintas pasirenka keliauti su kelioniniu krepšiu, kuris gali būti įsinešamas į orlaivio saloną.

„Džiaugiamės galėdami pristatyti naują bagažo politiką, kuri leidžia keleiviams pasirinkti iš daugybės skirtingų rankinio bagažo variacijų, – sako „Wizz Air“ marketingo vadovas Johanas Eidhagenas.

– Esame įsitikinę, kad plati, daugiau nei 50 skirtingų variacijų bagažo pasiūla atitiks kiekvieno keliautojo poreikius ir mūsų keleiviai toliau mokės už tas paslaugas, kurias jie nori naudoti. Nuo lapkričio 1 d. sudarysime sąlygas keliauti dar patogiau, nuolat siūlydami mažiausias bilietų kainas plačiame bendrovės tinke, jungiančiame 143 kryptis 44-iose šalyse.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

04:37
01:19
02:26
Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje