Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 kovo 4d. 09:02

Neįprastas įvykis lėktuve: katinas užpuolė pilotą, „Boeing 737“ teko leistis avariniu būdu

Katė
123rf.com nuotr. / Katė

Iš Sudano į Katarą skridusiame lėktuve nutiko neįtikėtina istorija: „Boeing 737“ buvo priverstas leistis avariniu būdu, nes jo pilotą lėktuvo kabinoje užpuolė... katinas! Kaip jis atsidūrė orlaivyje, nėra žinoma. Tačiau sutramdyti gyvūno įgulai nepavyko.

Kaip rašo gazeta.pl, remdamasi AlSudaniNews.com, vos keleiviniam lėktuvui pakilus į orą, pilotui teko priimti sprendimą grįžti atgal, kadangi į kabiną įsiveržęs katinas jį puolė. Kaip šis atsidūrė čia, nežinoma, manoma, kad galėjo įsmukti naktį, kai lėktuvas buvo tvarkomas angare.

Lėktuvo įgula mėgino sulaikyti gyvūną, tačiau nuraminti jo niekam nepavyko. Agresyvus katino elgesys kėlė grėsmę skrydžiui, todėl pilotas buvo priverstas priimti sprendimą grįžti į Sudano oro uostą.

„PetCity“ nuotr./Katė
„PetCity“ nuotr./Katė

Šis katinas kaip vienintelis iškrėtęs kažką panašaus, pasirodo, į istoriją neįeis.

2004 metais Belgijos keleivinis lėktuvas su 62 žmonėmis buvo priverstas grįžti į Briuselio oro uostą dėl panašių aplinkybių – tuomet katinas pabėgo iš jam skirto krepšio ir įsiveržė į pilotų kabiną. Gyvūnas apdraskė antrąjį pilotą.

Panašus įvykis nutiko ir 2012 metais Kanados lėktuve. Pagal šios šalies taisykles, kai kurie gyvūnai gali keliauti pačiame lėktuve su keleiviais tam skirtose dėžėse. Bet vienam nenuoramai katinui pavyko pasprukti ir jis sukėlė didžiulį sąmyšį tarp įgulos narių.

2013 metais paskutinę akimirką buvo atšauktas skrydis iš Saudo Arabijos sostinės Rijado į Honkongą, kai persigandęs katinas atsitiktinai pažeidė lėktuvo variklį ir apdraskė pilotą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

48:28
34:49
00:43

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje