Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugsėjo 16d. 13:27

Paskelbti Europos oro uostai, iš kurių skrydžiai vėluoja dažniausiai

Mikonas, Graikija
123rf.com nuotr. / Mikonas, Graikija

Skrydžių atidėjimai ir kiti trukdžiai gali ne tik sugadinti kelionės nuotaiką, bet ir kainuoti papildomų išlaidų. Kompensacijų specialistai „AirHelp“ paskelbė oro uostų sąrašą, iš kurių skrydžiai vėluoja dažniausiai. Prasčiausiai pagal šį rodiklį sekasi Graikijos oro uostams. Lenkai savo Varšuvos oro uostu taip pat nesidžiaugia.

„AirHelp“, sudarydami sąrašą, vertino birželio, liepos ir rugpjūčio mėnesių skrydžių statistiką. Paaiškėjo, kad Graikijos salos Mikono oro uoste vėlavo net daugiau nei pusė skrydžių – laiku lėktuvai pakilo vos 47 proc. atvejų.

Į TOP10 oro uostų, kuriuose skrydžiai vėluoja labiausiai, pateko ir dar du Graikijos atstovai – Santorinas ir Atėnai. Portugalija šiuo klausimu nedaug atsilieka. Negarbingame dešimtuke yra taip pat trys jos oro uostai: Ponta Delgada ir Lajes Azoruose bei Lisabona.

Prie mažiausiai punktualių taip pat priskirti Italijos Malpensos, Venecijos, Londono Gatviko, Liublijanos oro uostai. Lenkų žiniasklaida rašo, kad Varšuvos rezultatas taip pat prastas – Chopino oro uostui teko 12 vieta.

Sąrašo sudarytojai aiškina, kad vasaros sezono metu pietų Europos oro uostams tenka dideli keleivių ir skrydžių srautai, todėl ne visi sugeba su jais susitvarkyti.

„AirHelp“ pataria, kad planuojantieji skristi iš minėtų oro uostų turėtų atsižvelgti į prastą skrydžių punktualumo statistiką ir atitinkamai planuotis keliones.

JAV skrydžiai daugiausiai vėluoja iš Niuarko Liberty, Čikagos O’Hare ir Niujorko LaGuardia oro uostų.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

04:41
01:21
06:02

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje