Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2018 sausio 2d. 08:00

Prabangių viešbučių valytojos nufilmuotos puodukus valančios tualeto šepečiu

Kadras iš filmuotos medžiagos
Kadras iš filmuotos medžiagos
Trijuose žymiuose Kinijos viešbučiuose nustatyti dideli higienos pažeidimai – slapta kamera nufilmuota, kaip jų darbuotojai tuo pačiu šepečiu valo tualetus, kriaukles ir puodelius, rašo „International Business Times“.

Į skandalą pateko trys viešbučiai – „Sheraton“, „Shangri-La“ ir „Kempinski“. Praėjusią savaitę buvo „Pear Video“ paviešino vaizdo įrašus, kuriuose užfiksuotos taip besielgiančios valytojos. Vietos higienos, turizmo, maisto ir vaistų saugumo tarnyba nustatė, kad šie vaizdai – autentiški.

Filmuotą medžiagą padarė „Pear Video“ reporteris, kuris viename iš viešbučių dirbo praktikantu.

Joje rodomos „Shangri-La“ ir „Kempinski“ viešbučių valytojos, kurios puodelius svečių kambariuose valo su tualeto šepečiu. Tuomet rankšluosčiai išplaunami tualeto vandeniu ir patiesiami ant vonios grindų išdžiūvimui.

„Sheraton“ valytojos nufilmuotos, kaip tuo pačiu šepečiu valo ir tualetą, ir vonios kriauklę, ir indus.

VIDEO: Cleaners caught cleaning cups with toilet brush

Visi trys viešbučiai pranešė bendradarbiaujantys su atitinkamomis įstaigomis bei yra pradėję vidinius patikrinimus. Įtariami darbuotojai nušalinti nuo darbo.

Rugsėjo buvo kilęs dar vienas skandalas, kai vartotojų teisių gynėjų grupės atliktas tyrimas parodė, kad penkių žvaigždučių viešbučiuose (įskaitant ir „Shangri-La“ Pekine) ne visada būdavo pakeičiama patalynė keičiantis kambario svečiams.

Pirma grupė žmonių užsisakė viešbučius kambariuose ir jų patalynę bei kitus daiktus pažymėjo fluorescentiniais ženklais, kurie matomi ultravioletinėje šviesoje. Jie išnyksta, jeigu yra nuvalomi ar nuplaunami.

Antra grupė užsisakė tuos pačius kambarius po pirmųjų ir patikrino, ar ženklai liko. Jie buvo rasti ant patalynės, tačiau kitur kambariuose jų nebebuvo. „Shangri-La“ buvo įvardintas kaip vienas švariausių, kadangi ženklai buvo likę tik ant pagalvių užvalkalų.

Naktis „Shangri-La“ kainuoja nuo 306 dolerių.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Grožio programa 360°

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Tausokime maistą kartu

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje