Dabar populiaru
Publikuota: 2017 kovo 2d. 11:56

Trys dalykai, kuriuos patikrinsite keliaudami kaip pora

Keliaujanti pora
Vida Press nuotr. / Keliaujanti pora

Sakoma, kad draugą pažinsi nelaimėje. Perfrazuojant šią tiesą galima sakyti, kad antrąją pusę pažinti lengviausia kelionėje. Iškeliavus ir nesant įprastoje aplinkoje lengviausia įvertinti savo santykius.

Štai trys dalykai, kuriuos patikrinsite per bendrą kelionę. Jų, žinoma, yra ir daugiau.

1. Kantrybė

Vida Press nuotr./Konfliktas
Vida Press nuotr./Konfliktas

Jos prireikia visada, tačiau keliaujant – ypač. Kai keliauji vienas, sprendimus priimi pasitaręs tik su savimi. Kai greta – antroji pusė, ir sprendimai bendri. Į bendrą kelionę išvykus sunkiausia būna ką tik draugauti pradėjusiai porai, kuri dar gerai nepažįsta vienas kito. Tokiu atveju kelionė gali pateikti nemažai staigmenų. Dalis jų – nemalonios. Pavyzdžiui, galbūt tik kelionėje suprasite, kad visada švarus ir kvepiantis jūsų draugas atostogaudamas sau leidžia nesiprausti keletą dienų, nes „vis tiek suprakaituoju“ ar „nėra kur nusiprausti“.

O galbūt anksčiau vyro pasiūlymams pritarusi moteris kelionėje nuspręs, jog nenori visą laiką vaikštinėti po kalnus. Jai reikia ir miesto, ir parduotuvių bei pirkinių.

Dar daugiau kantrybės reikės, jei nutiks kas nors neplanuoto ir nemalonaus: pavyzdžiui, jus apvogs, apgaus, nerasite reikiamos vietos ar panašiai. Tokios situacijos – didelis išbandymas bet kam. Vis dėlto dauguma porų šiuos nuotykius vėliau prisimena kaip linksmus ir pamokančius. O ilgainiui, jau apsišlifavus santykiams, į bendras keliones išvykti darosi vis lengviau.

2. Drąsa

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Adrenalino mėgėjai nuo uolų šoka žemyn tam, kad galėtų skrieti virš nuostabaus grožio Lauterbrunnen slėnio (Šveicarija).
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Adrenalino mėgėjai nuo uolų šoka žemyn ir skrieja virš nuostabaus grožio Lauterbrunnen slėnio

Nors dažnai sakoma, kad geriausiai sutaria turinčios vienodų pomėgių poros, kitas posakis byloja, kad būtent priešingybės traukia. Taigi, gali būti, kad kelionėje suprasite, jog jūsų mylimasis – daug labiau už jus mėgsta adrenaliną.

Sveikas protas greičiausiai sakys, kad turite susilaikyti nuo nelegalaus pasivaikščiojimo ant dangoraižio stogo. Bet širdis gali būti linkusi klausytis mylimosios, kuriai toks nuotykis – puiki galimybė parsivežti unikalią asmenukę.

O galbūt tai jūs – bebaimis nuotykių ieškotojas, kuriam smagiausia užsukti į turistams nerekomenduojamus rajonus ar sukilėlių „prižiūrimas“ vietoves. Tokiu atveju nenustebkite, jei jūsų antroji pusė užprotestuos ir nieku gyvu nenorės keliauti kartu (o dažnai – ir išleisti jus vieną).

3. Tolerancija

Viena pora, pasakojusi savo kelionių įspūdžius „Pasaulis kišenėje“ skaitytojams, atviravo apie tai, kad didžiausias išbandymas kelionėje buvo ne ilgos valandos pakelėje (jiedu važiavo pakeleivinėmis mašinomis) ar šaltos naktys palapinėje. Santykiai ant plauko buvo pakibę, kai merginą Kuboje šokti pakvietė vietinis vaikinas.

Kaip šoka kubiečiai, mes esame matę nuotraukose, filmuose, laimingieji – ir savo akimis. Nieko nuostabaus, kad minimos poros vaikinas, švelniai tariant, susinervino.

Tačiau keliaujant dviese tolerancijos prireiks ne tik dėl pavydą keliančių situacijų. Tolerancijos ribas patikrinsite ir tuomet, kada kai kuriuose musulmoniškuose kraštuose su dailiąja poros puse niekas nebendraus, o dėl visų klausimų kreipsis į vyrą.

Ir tai – tik dvi iš daugybės situacijų, į kurias pakliuvę būsite priversti įvertinti: ar tai, kas vyksta jums, dar atrodo normalu, ar jau peržengia jūsų tolerancijos ribas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Seksas jaunimo nakvynės namuose: kaip savo norus suderinti su pagarba kaimynams?

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje