Dabar populiaru
Publikuota: 2015 rugsėjo 16d. 16:58

8000 km kelionė aplink Balkanus motociklu – įspūdžiai sugulė į linksmą filmuką

Jokūbas Laukaitis negali gyventi be naujų svajonių ir iššūkių. Šią vasarą jis įgyvendino seną norą – motociklu apkeliavo Balkanų šalis. Į ilgą kelią jis leidosi vienas, tad nuotykių netrūko.

Per 4 mėnesius jis įveikė 8000 km ir turėjo progą ilgiau ar trumpiau pabuvoti 15 Balkanų regionui priskiriamų šalių. 

Savo kelionės santrauką vaikinas pasakoja vaizdo siužete. Kadangi jis skirtas po visą pasaulį išsibarsčiusiems Jokūbo draugams, pažįstamiems ir kolegoms, visa tekstinė informacija pateikiama anglų kalba. 

Jokūbo Laukaičio nuotr./Vienas pavojingiausių ir gražiausių kalnų kelių Europoje – Transfagarasan
Jokūbo Laukaičio nuotr./Vienas pavojingiausių ir gražiausių kalnų kelių Europoje – Transfagarasan

„Gimiau ir užaugau Rytų Europoje, tačiau niekada anksčiau nebuvau Balkanuose. Tad nusipirkau motociklą, nusiskutau plaukus ir visiškai vienas iškeliavau“, – savo video pasakojimą pradėjo keliautojas.  

Kelionės Jokūbo gyvenime nėra naujiena. Tačiau šįkart mėnesis vienumoje tik su motociklu jam davė daug gyvenimiškų pamokų.

„Labai sudėtinga išskirti vieną dalyką, tačiau, manau, kad esminė pamoka, kurią išmokau, yra tai, kad galiu pereiti visas kelyje pasitaikančias kliūtis – ar tai būtų bemiegės naktys, ar 850 km važiavimas per dieną, ar dideli kalbos barjerai, ar važiavimas per audras, liūtis bei krušas.

Važiuodamas jaučiau nenumaldomą laisvės jausmą: jaučiausi taip, lyg galėčiau važiuoti ten, kur noriu, tada, kada noriu. Tai mane paskatino leisti į panašias keliones“, – pasakojo Jokūbas.

Jo mintyse sukasi planas apie kelionę motociklu per Vietnamą, Aziją, gal net dalį Naujosios Zelandijos.

Jokūbas „Pasaulis kišenėje“ skaitytojams jau pažįstamas – jis pasakojo apie tai, kaip vos spėjęs perkopti 20-metį sugeba gyventi keldamas daugeliui tautiečių pavydą – nemažą dalį laiko jis praleidžia keliaudamas ir dirbdamas visame pasaulyje. 

Kaip ir pernai, šiemet jis vėl ketina žiemoti Azijoje. Šiuo metu yra Balio saloje, kurią taip pat raižo su motociklu.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje