Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 spalio 16d. 21:01

Baltarusijoje lietuviams viena šeima prasitarė, kodėl balsavo už A.Lukašenką net jo ir nekęsdami

Keliaujame į Baltarusiją Tik prenumeratoriams
V.Mikaičio nuotr. / Keliaujame į Baltarusiją
Praeitoje pasakojimo apie kelionių po Baltarusiją dalyje pasakojau tos šalies pasienyje turėtas patirtis. Tada bandžiau įrodyti, kad traukinys yra tai, kas sumažina visokių nesąmoningų įvykių pasienyje tikimybę, lyginant su autobusais ar nuosavais automobiliais. Nežinau, ar įrodžiau, bet noriu tikėti, kad šaltuoju metų laiku visos nakties sėdėjimas automobilyje laukiant eilės pasienyje ar tetučių klykavimai sulaikytame autobuse yra pakankamai rimtas argumentas pagalvoti apie tai.

Galite paskaityti čia: Keliautojų nuotykiai Baltarusijos pasienyje: čia gali spėti ir išgerti, ir išsiblaivyti.

Aišku, traukiniuose irgi būna visokių atvejų. Visai neseniai, prieš pat užgriūvant pandemijai, traukiniu vykdamas iš Vilniaus į Minską savo akimis mačiau įdomų įvykį.

Išvažiavus iš Lietuvos, pirmasis traukinio sustojimas Baltarusijos pusėje būna Gudagojaus stotyje. Joje įlipa Baltarusijos pareigūnai ir tikrina keleivių pasus bei bagažą. Tą darydami baltarusių pasieniečiai vieno lietuvio pase nerado vizos. „Kur jūsų viza?“ – klausia.

Pasirodo, vaikinas dar ir rusiškai ne pernelyg moka. Bandė jis rodyti atgalinius bilietus bei kažką angliškai mekenti, bet pasieniečiai ta kalba nekalbėjo ir iškvietė vyresnįjį. Tas pavartęs vaikino pasą, pasakė kažką panašaus į „Jū mast gou viz my“.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

OfiSPA – vieta dirbti ir nepavargti

Video

04:43
07:19
26:48

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje