Dabar populiaru
Publikuota: 2021 rugsėjo 4d. 21:00

Jei skundžiatės gyvenimu Lietuvoje, tai nuvykit į Karaliaučių ir įsivaizduokit gyvenimą ten

Ragainės vaizdai 15MAX
V.Mikaičio nuotr. / Ragainės vaizdai
Esate girdėję apie Kulautuvą? Tarpukario Lietuvoje tai buvo kauniečių pamėgtas kurortas prie Nemuno, į kurį vykdavo ilsėtis Kauno ponai. Ne per seniausiai šiame miestelyje aptikau tokią stiklinę būdelę, kurioje buvo pridėta daugybė knygų, kurias Kulautuvos svečiai gali pasiimti paskaityti ir perskaitę grąžinti. Kaip gražu, pagalvojau. Ir koks pasitikėjimas žmonėmis. Gal visgi ir patys to nelabai pastebėdami, brendame iš to sovietinio „vogti viską, kas nepririšta“ mentaliteto.

Taigi, tame namelyje mano dėmesį patraukė knyga „Šnipų vadas“, kurią iškart pasiskolinau.

Joje vaizduojamas scenarijus, kaip įvairias hibridines priemones naudodama Rusija planuoja įsiveržti į Baltijos šalis, o NATO kuria kliūtis tiems planams įgyvendinti.

Perskaičiau ją rekordiškai greitai, nes dinamiški įvykiai neleido atsikvėpti. Žinant, kad šis scenarijus yra pakankamai tikėtinas ir realybėje, tai daro knygą dar įdomesnę.

Kuo tai siejasi su šios dienos straipsnio tema? Nes tie aprašyti rusų veiksmai yra kuriami bei koordinuojami iš Karaliaučiaus (Kaliningrado), ir dalis knygos veiksmo vyksta būtent jame.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

03:55
41:36
00:45

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Kiekvienas gali

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

15MAX
Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje