TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Juozapo nuotykiai Ukrainoje: plikomis rankomis įveiktas 119 metrų aukščio Kijevo tiltas

Kopimas į Maskvos tiltą Kijeve
Juozapas.lt / Kopimas į Maskvos tiltą Kijeve
Šaltinis: 15min
0
A A

Aplankius Janukovyčiaus vilą, palaipiojus gyvenamųjų namų stogais, apžiūrėjus Maidaną ir pabendravus su vietiniais, Kijeve laukė tikras iššūkis – 119 metrų aukščio Maskvos tiltas. Šis tiltas pastatytas 1976 metais, o jo konstrukcija unikali, nes vidury tilto stovi 119 metrų aukščio stulpas, ant kurio susijungia didžiulės metalinės vijos. Apie lipimą ant šio tilto galvojau jau kelerius metus, vos pamatęs filmuką youtube.com svetainėje užsimaniau ten pabūti. Taigi, svajonei atėjo metas išsipildyti.

Susitinkame su Stanislavu, važiuojame metro ir laukiame jo merginos, ji nori su juo atsisveikinti ir palinkėti sėkmės, sulaukiame troleibuso ir judame link savo tikslo – Maskvos tilto. Pasiekę tiltą laukiame kitų vaikinų ir stebime per tiltą patruliuojančius policijos pareigūnus, kurių elgesys nieko gero nežada… Sulaukiame kolegų ir kelias valandas praleidę ant tilto nusprendžiame, kad geriau nerizikuosim ir grįšim paryčiais.

Taigi, su „maršrutka“ visi draugiškai važiuojame Į parduotuvę, nusiperkame koldūnų ir kitų skanumynų, o po to judame pas Stanislavo merginą ir ten vakarojame iki 2 valandos. 

Nusprendžiame, jog gerai būtų bent kelias valandas snūstelti, taigi, vienas kitam palinkime labos nakties ir snaudžiame iki 4 ryto. Atsikėlę greitai susipakuojame daiktus ir greitu žingsniu judame link tilto, kurį pasiekiame maždaug 5 ryto, o įsižiūrėję į viršų pamatome ten kelis judančius siluetus, nusprendžiame, jog viskas saugu ir greitu žingsniu pradedame lipimą.

Apie lipimą daug nepasakosiu, nes viską pamatyti galite trumpame, 6 minučių filmuke. Paminėsiu tik tai, jog galvojau, kad bus žymiai baisiau, tačiau kai pradedi lipti ir priekyje matai kitus žmones, nesinori sustoti. Gan baisu buvo, kai pakilus 10–15 metrų iš kuprinės iškrito energinio gėrimo buteliukas ir išsitaškė ant kelio, tuo metu susimąsčiau, o jeigu aš taip krisčiau? Lipimo filmuką galite pažiūrėti čia:

VIDEO: Juozapo kopimas į Kijevo tiltą

Užlipę į viršų susipažįstame su vaikinais, buvusiais viršuje, jau nuo anksčiau, padedu Stanislavui pakabinti Ukrainos vėliavą, pafotografuojame.

Kai nusprendėme lipti žemyn, pamatėme policininkus ateinančius link mūsų, tačiau jie nieko nematė. Stengėmės išlaukti tinkamiausio momento, kai jie bus nutolę didžiausią atstumą nuo mūsų ir greitu tempu nusileidome kita kelio puse. Viskas baigėsi gerai, policininkai mūsų taip ir nepastebėjo, o mes greitu žingsniu nusileidome pailsėti prie upės. Taigi, sena svajonė pagaliau įgyvendinta, ant tilto užlipta. Tikiuos, dar kada nors sugrįšiu ten ir užlipsiu dar kartą.

Daugiau Juozapo nuotykių rasite: Juozapas.lt, taip pat „Facebook“ tinkle Avantiūra2014.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje