TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Konkursas „Autobuso dienoraščiai“. Meilė atrasta kelionėje autobusu į Paryžių

Su draugais prie Eifelio bokšto
A.Zmitros nuotr. / Su draugais prie Eifelio bokšto
Šaltinis: 15min
0
A A

Kelionės istorija prasidėjo 2012 metų pavasarį, kai būnant dvyliktoje klasėje pasiryžome dalyvauti konkurse ir laimėti kelionę į Strasbūrą. Iš pradžių, tai atrodė tik bergždžias dalyvavimas, kuris vargu ar gali duoti rezultatų. Bet po pirmo etapo paaiškėjo, kad mes papuolėme į finalą ir varžysimės su dar dvejomis Lietuvos mokyklomis. Viskas atrodė neįtikima, reikėjo suderinti mokyklos „Šimtadienio“ šventę su konkurso finalu, o jam reikėjo ruoštis ne mažiau nei pačiai šventei. Buvom lyg perplėšti pusiau, bet nepasidavėm. Subūrėme 24 žmonių komandą, pasiruošėme finalui, nuvažiavome ir nugalėjome. Taip prasidėjo mūsų kelionė autobusu, kuri truko savaitę su labai šaunia kompanija.

Dalyvaukite konkurse ir Jūs. Konkurso nuostatai ir aprašymas čia.

Pasiruošimas kelionei buvo pats smagiausias, mums buvo leista patiems pasirinkt kur galime nuvykti. Pasirinkome Prahą, Strasbūrą, Paryžių, Amsterdamą bei Gentą. Kelionė įvyko 2012 m.  pavasarį. Nors buvome dvyliktokai ir iki įskaitų buvo likusios 2 savaitės, bet išvažiavome į kelionę po Europą savaitei. Visi turėjom savo kalbas, kurias žadėjome išmokti bevažiuojant autobusu. Kaip vėliau paaiškėjo tai buvo tik iliuzija, to padaryti su tokia kompanija buvo neįmanoma. Supratę, kad kelionės yra skirtos ne mokslams, pradėjome mėgautis kiekviena kelionės akimirka.

A.Zmitros nuotr./Visa kelionės autobusu grupė
A.Zmitros nuotr./Visa kelionės autobusu grupė

Mūsų autobusas buvo 50 vietų, o mūsų buvo tik 24. Kartais tekdavo miegoti ant dviejų kėdžių vienam, kelionės pabaigoje, tai atrodė didelė privilegija. Kai kas miegojo net  ant grindų, taip buvo patogiausia, atrodė, kad miegi liukso klasės apartamentuose. Autobusas puikiai atitiko mūsų poreikius, jame buvo galima ir miegoti ir žaisti, net dainuoti. O paskutinį vakarą, su vairuotojo pagalba, surengti net diskoteką.

A.Zmitros nuotr./Kelionėje
A.Zmitros nuotr./Kelionėje

Pirma mūsų stotelė buvo Praha. Tai miestas, kuris reikalauja į jį vis sugrįžti ir sugrįžti. Tokiai mūsų kompanijai buvo per maža laiko, turėjome tik kelias valandas laisvo laiko. Visi tik puolėme fotografuotis, lėkti per parduotuves lyg patrakę. Kai keliauji su draugais jautiesi visai kitaip nei su šeima, atsitinka daug visokių netikėtų nuotykių. 

A.Zmitros nuotr./Su draugais prie Eifelio bokšto
A.Zmitros nuotr./Su draugais prie Eifelio bokšto

Vienas iš įsimintiniausių, kai viena mergina sumaišė kambarius viešbutyje, pradėjo belstis į kambario duris ir jas atidarė japonė, kuri ją apšaukė ir norėjo pakelti ranką prieš ją, tada mergina buvo priversta bėgti ieškoti pagalbos.

A.Zmitros nuotr./Kelionėje
A.Zmitros nuotr./Kelionėje

Pasiekę Prancūziją aplankėme Strasbūrą, Paryžių ir Versalio rūmus. Ši kelionės dalis buvo įspūdingiausia, ypač, merginoms. Kaip jos svaigo tame meilės mieste, Paryžiuje!!! O vaikinai tik stovėjo ir šnairavo į jas. Bet vaizdas naktį iš Eifelio bokšto sužavėjo ir merginas ir vaikinus. Juokingiausia, kad mes visi nusipirkome tiek raktų pakabukų su Eifelio bokštais, kad, ko gero, būtų užtekę visiems mokyklos mokiniams. Dabar prisiminus tos kelionės įspūdžius net juokas ima. Tada buvome tokie žiopli, kad viename viešbutyje kai kurie iš mūsų nesugebėjome išsimaudyti duše, nes nemokėjome naudotis dušu. O paklausti draugų buvo gėda, nes išsijuoks iš mūsų žioplumo. 

Paskutiniai kelionės miestai buvo Amsterdamas ir Gentas. Mes buvom girdėję apie Amsterdamą, galvojome, kad ten rojus žemėje. Bet į jį atvykę ankstų šeštadienio rytą išvydome ne kokį vaizdą, vaikštant gatvėmis kai kuriuos net pykino, nes miestas buvo po geros šventės. Atrodė tikras nuodėmių miestas. Greit mes iš jo pabėgom ir nuvykom į Gentą. Gente atsipūtę ir pavaikščioję po senamiestį, prisirinkę nemokamai dalinamų gėlių susėdome į autobusą ir patraukėme link namų...

A.Zmitros nuotr./Prie Eifelio bokšto
A.Zmitros nuotr./Prie Eifelio bokšto

Tas laikas praleistas su nuostabia kompanija buvo nuostabus, nerūpėjo nei mokslai, nei kas kita. Kiek patirtų įspūdžių ir nuotykių. Dabar rašant šiuos prisiminimus prisiminiau, jog tuo metu susipažinau su viena mergina, kuri buvo tarp tų 24 žmonių. Po metų ją pakviečiau draugauti, o šių metų kovo 29 dieną, bus metai kaip esame pora. Turiu gyva, šalia esantį kelionės prisiminimą. Dabar galvoju: o gal tas Paryžius tikrai meilės miestas...? 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje