Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Laimėkite kelionę sau ir draugams autobusu į pasirinktą Europos miestą

Konkursas keliautojams
123rf.com nuotr. / Konkursas keliautojams
Šaltinis: 15min
0
A A

Kelionių rubrika „Pasaulis kišenėje“ ir kelionių autobusu kompanija „Ecolines“ jums ir jūsų draugams siūlo laimėti kelionę autobusu į pasirinktą Europos miestą. Viskas, ko paprašysime mainais – papasakoti savo smagiausią kelionę autobusu į užsienį.

Konkurso taisyklės: 

1) Aprašykite savo linksmiausią, įdomiausią ar netikėčiausią kelionę autobusu į užsienį/užsienyje (išskyrus Lietuvoje) ir prisekite nuo 3 iki 10 nuotraukų. Kelionių pasakojime galite sudėti savo įspūdžius iš kelionių autobusais egzotiškuose kraštuose (pvz.: kelionė perpildytu autobusiuku Afrikoje), taip pat lauksime pasakojimų iš įdomiausių turistinių kelionių po Europą ir jos didžiausius miestus. Aprašykite pakeliui aplankytas vietas ir savo įspūdžius iš pačios kelionės.

2) Pasakojimus siųskite adresu: pasauliskiseneje@15min.lt

3) Teksto ilgis neturėtų viršyti 2 A4 formato lapų. Nuotraukos turi būti ne didesnės nei 1 MB dydžio. 

4) Siųsdami pasakojimą, pasirašykite vardu ir pavarde bei pridėkite elektroninio pašto adresą (telefono numerį), kad laimėjimo atveju galėtume susisiekti.

5) Redaktoriai pasilieka teisę nepublikuoti tekstų, kuriuose daug loginių bei gramatikos klaidų, todėl prašome rašyti tik lietuviškomis raidėmis.

6) Pasakojimai, kurie pažeidžia etiką ir kitų žmonių teises, taip pat nepraslys pro redaktorių akis.

7) Pasakojimus konkursui galite siųsti iki kovo 25 dienos. 

PRIZAI:

  • 1 vieta – 4 bilietai pasirinkta kryptimi iš Lietuvos (pirmyn ir atgal) ECOLINES autobusais, bilieto data iki 2014.06.01
  • 2 vieta – 2 bilietai pasirinkta kryptimi iš Lietuvos (pirmyn ir atgal) ECOLINES autobusais, bilieto data iki 2014.06.01
  • 3 vieta – 2 bilietai į Rygą iš Lietuvos ECOLINES autobusais, bilieto data iki 2014.06.01

Patiksliname, kad laimėjusieji bilietus galės pasirinkti kelionės datą (nuvykimo ir grįžimo) ir trukmę (nuo kelių dienų iki mėnesių), kokią tik norės. Terminas iki birželio 1 d.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje