Dabar populiaru
Publikuota: 2018 spalio 16d. 08:04

Po karčios patirties – patarimas kitiems: atsargiai su viešbučiais autostradose

Viešbutis Čekijoje
15min skaitytojo Arūno nuotr. / Viešbutis Čekijoje

Net ir viena nakvynė gali gerokai sugadinti kelionės nuotaiką. Per Europą važiavęs Arūnas pasidalijo savo įspūdžiais iš pakelės viešbučio Čekijoje, kad perspėtų ir kitus keliautojus. „Gyvenimiška pamoka, kad nereikia rinktis viešbučių autostradoje“, – rašė jis.

„Keliaudami su kolega darbo reikalais iš Italijos ir skubėdami namo, nusprendėm ne užsukinėti į miesto centrą, o apsistoti šalia autostrados esančiame viešbutyje prie Brno miesto. Ir tik užėję į vestibiulį pasigailėjom“, – rašė Arūnas.

Jis tikino, kad keliautojams nebuvo kur dingti – buvo jau vidurnaktis, tad liko nakvoti ten.

„Tragiška vieta už 50 eurų nakčiai“, – taip viešbutį apibūdino vyras ir vardijo visus minusus:

  • Į kainą įėję pusryčiai tebuvo stiklinė sulčių ir puodelis kavos;
  • „Tragiškai“ atrodančioje registratūroje sunkiai pavyko susišnekėti – darbuotojas nekalbėjo nei anglų, nei rusų kalbomis;
  • Paprašius sąskaitos, darbuotojas emocingai rėkavo, kad čekis yra sąskaita;
  • Kambaryje – aitrus chloro kvapas. Keliautojai liūdnai tarpusavyje juokavo, kad gal gyvena viršuj baseino;

„Pati lova pusė bėdos, bet visa kita – tragedija. Ir kaina tos įstaigos tikrai nebuvo mažiausia, – rašė Arūnas. – Gyvenimiška pamoka, kad nereikia rinktis viešbučių autostradoje. Kad ir tik pernakvojimui.“

Ką daryti, kai staiga prireikia nakvynės?

Jeigu atsiduriate situacijoje, kai staiga prireikia nakvynės (gal važiuojate ir staiga priremia nuovargis, gal nebegalite patekti į „Airbnb“ butą, kaip tai nutiko M.Pareščiui), labiausiai gelbstintis ir laiką taupantis įrankis bus jūsų telefonas. Galima greitai apskambinti žemėlapyje surastus artimiausiai esančius viešbučius – vėlai vakare gali atsirasti laisvų kambarių net ir tuose, kurie rezervacijos sistemose rodomi kaip neturintys vietų. Gal kai kurie svečiai nepasirodė, gal kažkas išvažiavo anksčiau.

Patogus kelias yra išmaniųjų telefonų programėlės, kurios orientuojasi būtent į tai – nakvynes paskutinę akimirką. 3 pačios populiariausios jų:

Hotel Tonight (iPhone / Android)

Pas didžiausias tinklas, kuris orientuojasi į paskutinės minutės nakvynę, tad, tikėtina, pasirinkimas bus plačiausias. Kambarius galima gauti net iki 70 proc. pigiau nei įprasta kaina. Kiekvienas viešbutis taip pat yra vertinamas kitų vartotojų, jie dalijasi ir nuotraukomis, tad galima objektyviau įvertinti būsimą nakvynę.

HotelQuickly (iPhone / Android)

Čia viešbučių kambarius galima užsisakyti ir metams į prieky. Didelis pliusas – galima tai pačiai nakčiai kambarį užsisakyti iki 4 val. ryto.

Trivago (iPhone / Android)

Šioje programėlėje lyginamos kainos tame pačiame viešbutyje keliuose portaluose – „Expedia“, „Booking“, „Hotels“. Tad čia didelė tikimybė rasti itin gerą kainą.

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria
Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje