Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 gegužės 1d. 20:58

Po pasaulį keliaujanti ir ketvirtą mėnesį Meksikoje viešinti Laura: „Atostogos nėra joks nusikaltimas“

Lauros gyvenimas Meksikoje
Lauros gyvenimas Meksikoje

Laura sako turinti keliautojo geną, todėl net pandemija merginos nuo kelionių neatgrasė. Numodama į aplinkinių gąsdinimus, nepalaikančią nuomonę – tik pasitaikius progai, bent trumpam atsidarius sienoms, ji keliaudavo iš vienos šalies į kitą. Į Balį, iš Londono į Lietuvą, Italiją, Meksiką. Laura yra kitokios nuomonės nei daugelis solidariai atsisakiusiųjų kelionių ir drąsiai ją gina. Ji sako, kad atostogos nėra joks nusikaltimas, o laisvas laisvų žmonių pasirinkimas. Interviu 15min ji atvirai papasakojo apie dabartinį gyvenimą Meksikoje – kur tebevyksta vakarėliai, kur turistai vis tiek vaikšto be kaukių nepaisydami baudų ar policijos bandymų uždaryti į areštinę nakčiai.

Ar dėl pandemijos jūsų kelionių ryškiai sumažėjo? Ar buvo baimių, abejonių, kad gal nereikia keliauti? Su kokiais sunkumais susidūrėte?

– Aš buvau iš tų žmonių, kurie labai nepanikavo ir vis tik keliavo nepaisant viruso. Kaip turėdavau keletą ilgesnių atostogų kelionių per metus, panašiai buvo ir 2020-iais.

Aš nesakau, kad viruso nėra ar kad nereikia į jį kreipti dėmesio, bet tiesiog priėmiau tą realybę, kad yra taip - ir aš laikysiuosi saugos priemonių lygiai taip pat, kaip gyvenant savo šalyje. Gali sąmoningai naudotis savo galva, o ne tiesiog aklai laikytis kažkokių taisyklių visai nekvestionuojant, kodėl mes čia taip darome, kas čia vyksta.

Su kokiais sunkumais teko susidurti? Aplinkinių, kurie keliavimą laiko neatsakingumu, nuomone. Kad reikia solidariai būti namie ir taip suvaldyti virusą. Bet aš esu kitokios nuomonės.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Komentarai: 1
Temos: 3 Meksika Kelionės MAX

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Talentingi vaikai

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje