Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 spalio 26d. 08:05

„Ryanair“ keleivė supainiojo lėktuvus: skrido į Boloniją, bet aplankė Lenkiją

Lėktuvų stebėjimas Vilniaus oro uoste
Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr. / Ryanair
Orų linijų „Ryanair“ keleivė ketino iš Palermo Sicilijoje skristi į Boloniją, tačiau supainiojo lėktuvus ir netikėtai nuskrido į Vroclavą Lenkijoje. Senjorė po kelionės piktinosi prastu oro bendrovės darbu, o oro vežėjas ir pats nesupranta, kaip moteris galėjo patekti ne į tą lėktuvą. Šią istoriją paskelbė Lenkijos radijo stotis „Radio ZET“.

Teigiama, kad kelionė įvyko spalio 20 dieną. 69-erių italė ketino skristi į Boloniją, tam pasirinko skrydžių bendrovę „Ryanair“. Lėktuvas iš Sicilijos oro uosto turėjo pakilti apie 22 val. ir kelionės tikslą Italijoje pasiekti apie vidurnaktį.

Senjorė perėjo visus oro uosto patikrinimus, jos dokumentai ir bilietas buvo dar kartą patikrinti prie įėjimo vartų, tačiau niekas nepastebėjo, kad senjorė taikosi lipti ne į tą lėktuvą.

Moteris visiškai nežinojo, kad skrenda ne savo norima kryptimi. Klaidą pastebėjo tik tada, kai nusileido Vroclavo oro uoste Lenkijoje.

Italė negalėjo susisiekti su giminaičiais, kurie jos laukė Bolonijos oro uoste, nes jos telefonas užsienyje neveikė. Italė nuo vaikystės yra kurčia.

Laimei, atsirado keleivis, kuris padėjo moteriai susisiekti su anūke, o vėliau ir su Italijos konsulatu Lenkijoje. Kitą dieną ji iš Krokuvos oro uosto išskrido į Boloniją.

69-erių senjorė neslėpė, kad nusivylė dėl susidariusios situacijos. Tuo metu Sicilijos oro uostą valdanti bendrovė kreipėsi į „Ryanair“, kad ši pateiktų ataskaitą apie šį nesusipratimą.

Spėjama, kad moteris tiesiog per anksti atvyko prie oro uosto išvykimo vartų, kai čia keleiviai buvo laipinami į lėktuvą, skrendantį į Vroclavą. Būtent po šio skrydžio prie šių vartų buvo pasitikti keleiviai, keliaujantys į Boloniją.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tik prenumeratoriams

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

00:42
06:13
24:15

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Naujas testas
Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje