Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 birželio 30d. 11:40

Skelbiame „Mano AUTOstogų“ nugalėtoją ir pratęsiame konkursą – laimėkite kelionę ir jūs!

Konkursas „Mano AUTOstogos!“: laimėkite „viskas įskaičiuota“ kelto bilietus
123rf.com/15min nuotr. / Konkursas „Mano AUTOstogos!“: laimėkite „viskas įskaičiuota“ kelto bilietus
15min kartu su vienu didžiausių keltų operatorių Europoje DFDS turi dvi geras naujienas. Pirmoji – birželio mėnesį surengę kelionių istorijų konkursą „Mano AUTOstogos!“, jau skelbia nugalėtoją. Ir antroji – sulaukus didelio skaitytojų ir keliautojų susidomėjimo, konkursą nuspręsta pratęsti visai vasarai! Ir liepą, ir rugpjūtį bus įteikti dar du fantastiški prizai – „viskas įskaičiuota“ kelti bilietai į Švediją arba Vokietiją. Siųskite savo istorijas ir būkite vieni iš laimingųjų!

Birželio mėnesį sulaukėme net 17 istorijų apie keliones automobiliu. Visas jas rasite čia.

Susumavus skaitytojų ir komisijos balsavimo rezultatus paaiškėjo, kad birželio „Mano AUTOstogų“ konkursą laimėjo Valdas Valiukevičius su istorija apie kelionę po Keniją ir Tanzaniją: Afrikoje nuomotojai apgavo, policininkai reketavo, bet kelionė sužavėjo. Sveikiname nugalėtoją! Su juo susisieksime asmeniškai.

„Konkurso aktyvumas rodo, kad lietuviai iš naujo atranda keliavimo automobiliu privalumus. Tai ne tik galimybė kokybiškai leisti laiką su šeima, bet ir patogus būdas įveikti didelius atstumus: juk automobilyje niekada nepritrūkstama vietos kojoms ir netaikomi apribojimai bagažui. DFDS keltuose dirbančios komandos džiaugiasi galėdamos prisidėti prie kokybiškų lietuvių autostogų, todėl nusprendėme pratęsti konkursą ir liepos mėnesį geriausios istorijos autoriui dovanoti dar vieną kelionę keltu“, – sako Neringa Sinkevičienė, DFDS Rinkodarinių kampanijų vadovė.

Ką galite laimėti?

Konkurso „Mano AUTOstogos!“ prizą įsteigė DFDS, geriausios istorijos autoriui dovanojantis kelionę į abi puses laimėtojo pasirinktu maršrutu iš Klaipėdos į Vokietiją arba Švediją. Į prizą įskaičiuota vieta automobiliui ir miegamoji kajutė, taip pat vakarienė ir pusryčiai DFDS restorane.

Į prizą įskaičiuota vieta automobiliui ir miegamoji kajutė, taip pat vakarienė ir pusryčiai DFDS restorane.

„Tikimės, kad laimėtojo kelionė prasidės vos įžengus į keltą, kur niekuo nereikės papildomai rūpintis – mes dovanosime puikius įspūdžius, patogią kajutę, jūros vaizdus ir vakarienę atsinaujinusiame restorane „Mare Balticum“, kuriam meniu sukūrė virtuvės šefas Deivydas Praspaliauskas“, – sako N.Sinkevičienė.

DFDS bendrovės nuotr./Deivydas Praspaliauskas dvejus metus dirbo su DFDS komanda – kūrė į Skandinaviją ir Vokietiją plaukiojančių keltų restorano „Mare Balticum“ meniu.
DFDS bendrovės nuotr./Deivydas Praspaliauskas dvejus metus dirbo su DFDS komanda – kūrė į Skandinaviją ir Vokietiją plaukiojančių keltų restorano „Mare Balticum“ meniu.

O kas jei, laimėtojas keliauja su šeima? „DFDS kelionę dovanoja visai šeimynai arba porai, todėl į svajonių Autostogas laimėtojas galės leistis su brangiausiais žmonėmis“, – patikina N.Sinkevičienė.

Kaip dalyvauti?

Galbūt su automobiliu išmaišėte Lietuvą ir atradote tokius kampelius, kurių nė nemanėt esant? Gal su kemperiu vykote į Skandinaviją ir kasdien gėrėjotės pasakiškais gamtos vaizdais? Gal patys vairavote svajingos Italijos pakrantės keliais? O gal iki šiol pamenate, kaip prieš 30 metų dardėjote į Vokietiją?

Mums viskas įdomu! Pasidalinkite savo istorijomis ir nuotraukomis, kurios gal ir kitus įkvėps pakartoti jūsų nuotykius arba pasimokyti iš jūsų klaidų.

Savo istorijas kartu su nuotraukomis kelkite į žemiau esančią anketą arba siųskite el.paštu autostogos@15min.lt. Norintys laimėti liepos mėnesio prizą, siųskite savo istorijas iki liepos 27 d., o nugalėtojas bus skelbiamas paskutinę liepos dieną. Dar vienas konkursas bus paskelbtas iškart po to.

Nugalėtojas bus 15min skaitytojų, kurie savo balsus atiduos apklausoje.

Išrinko skaitytojai ir komisija

Birželio mėnesio konkurso nugalėtoją rinko ir komisija, ir patys skaitytojai, savo balsus atidavę apklausoje. Valdo Valiukevičiaus pasakojimas sulaukė daugiausiai skaitytojų balsų, komisija jį taip pat įvertino – skyrė 3 vietą.

Balsavimo rezultatai:

Skaitytojų balsai Žiūri balsai Bendras rezultatas
Kelionė po Balkanus – pati įsimintiniausia (Agnė Bajarūnaitė) 3 3
Po Mauritaniją – senu 190D mersedesu (Marius Bajorinas) 5 5
Gelžgalis, sustabdęs mūsų „Saab“ ir Italijos pažinimą (Virginijus Žalgiris) 3 3
Afrikoje nuomotojai apgavo, policininkai reketavo, bet sužavėjo gamta, gyvūnai ir žmonės (Valdas Valiukevičius) 5 1 6
Kai kada kelionės būna ne tik džiaugsmas, bet ir ašaros (Lina Jurkevi) 1 1

Birželio mėnesio konkurso komisija:

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Dalyvaukite konkurse „Mano AUTOstogos!“ ir laimėkite neeilinį prizą - keltų operatoriaus DFDS „viskas įskaičiuota“ bilietus į Vokietiją ar Švediją visai šeimai su automobiliu. Aprašykite savo kelionę automobiliu - galbūt keliavote po Lietuvą, gal esate važinėdami maišę Europą ar ratuoti tyrinėjote kitą žemyną? Laukiame įvairių istorijų, jos gali būti ir apie senas keliones. Papasakokite, kodėl pasirinkote važiuoti automobiliu, kokias įdomiausias vietas aplankėte, kokius nuotykius patyrėte. Nuotraukas galite prisegti formoje arba pridėti tekste nuorodą, kur jas rasti internete. Pasakojimų laukiame iki liepos 27 d. imtinai.
Ačiū, kad dalyvaujate!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mano kiemas

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Video

07:18
03:45
36:33

Esports namai

Grožio programa 360°

URBAN˙/

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje