Dabar populiaru
Publikuota: 2018 liepos 20d. 18:51

Su meškomis namie susidūrę lietuviai: „Prasivėrė durys, o ten stovėjo meška ir žiūrėjo“

Meškiukai lietuvių name Kalifornijoje
Stop kadras / Meškiukai lietuvių name Kalifornijoje

Šią savaitę į Kalifornijoje, JAV, gyvenančių lietuvių namus užsuko visa meškų šeima – mama su trimis mažyliais. Nors meškiukai gali pasirodyti mieli, tačiau su jų mama tikrai nenorėtumėte susidurti.

„Ryte draugas su mergina buvo kambaryje pirmame aukšte, ruošėsi į darbą. Kai staiga prasivėrė kambario durys, o ten stovėjo mama meška visu ūgiu ir žiūrėjo į juos“, – 15min pasakojo filmuota medžiaga pasidalijęs Pijus.

Anot jo, po kelių sekundžių jie užtrenkė duris meškai prieš pat nosį ir iškart paskambino pagalbos telefonu 911. „Pasakė, kad prie jų durų kambario stovi meška, ir negali išeiti“, – sakė lietuvis, kuris Saut Leik Tahou miestelyje leidžia vasarą pagal „Work And Travel“ programą.

Pora parašė antrame aukšte miegantiems kitiems žmonėms ir pranešė, kad jų virtuvėje – meška. „Aš nepatikėjau iš pradžių, bet pasiklausius girdėjome, kaip dūžta indai apačioje“, – prisiminė Pijus.

Atsargiai pro laiptų turėklų plyšį jis išlindo pažiūrėti, kad ten vyksta virtuvėje, o tuomet pradėjo ir filmuoti.

Trys jaunikliai siautė šaldytuve ir virtuvėje – ropštėsi ant lentynų, griebė visą maistą, kuris pakliuvo po ranka. Traukiantis išėjimo link vienas meškiukas dar ir palypėjo laiptais, ant kurių ir buvo jaunuoliai, tačiau pabaidytas nubėgo į prieangį. Ten meškiukai toliau laižė ledus, dėl jų pešėsi.

Meškiukai lietuvių name Kalifornijoje
Meškiukai lietuvių name Kalifornijoje

Kaip matyti filmuotoje medžiagoje, priėję uždaryti lauko durų, lietuviai už jų dar kartą išvydo mešką – skubiai atšokę pribėgo į ją pažiūrėti pro langą, bet meška prisistatė ir ten.

„Po kelių minučių, kai meškos jau išėjo, atvažiavo policija. Jie turėjo orinius šautuvus. Jie garsiai šaudo, bet didelės žalos meškoms nepadaro. Tik išgąsdina ir išvaiko“, – 15min pasakojo Pijus.

Pareigūnai lietuviams pasakojo, kad paprastai meškos grįžta ten, kur maisto jau rado. „Bet policija stengėsi jas labai išgąsdinti, kad daugiau čia negrįžtų, – rašė Pijus. – Taip pat sakė, kad kad jie gauna kasdien apie 2 tokius iškvietimus.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

01:28
15:57

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje