Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

15min studijoje lankėsi „Lietuvos Kolumbo“ vardą pelnęs keliautojas Danas Pankevičius

Danas Pankevičius
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Danas Pankevičius
Šaltinis: 15min
1
A A

Pirmadienį 15min studijoje lankėsi svarbiausią iš konkurso „Kolumbas LT 2017“ nominacijų laimėjęs ir „Lietuvos Kolumbu“ paskelbtas keliautojas Danas Pankevičius. Pokalbio metu jis atskleidė, kokios dovanos padeda užsimegzti draugystei su jokia kalba išskyrus savo nekalbančių Afrikos genčių atstovais. Taip pat, kas brangiausiai kainuoja keliaujant savarankiškai po neturistines šalis.

Jūsų dėmesiui – visas pokalbis. Kviečiame žiūrėti.

VIDEO: „Lietuvos Kolumbo“ vardą pelnęs keliautojas Danas Pankevičius papasakojo apie savo keliones

Priminsime, kad D.Pankevičius šiuo metu yra daugiausiai pasaulio šalių aplankęs lietuvis. Jo kelionių sąskaitoje – jau 160 aplankytų valstybių. Jei skaičiuotume ir šalis, neturinčias valstybės statuso, iš viso jų būtų 170.

Tarp jų – ir atokiausi kampeliai, kuriuose, nepaisant XXI a., gyvenančios tautos puoselėja savo papročius bei tradicijas. Patekti pas juos pavyksta ne kiekvienam. Tačiau lietuviui pavyko.

Ilgą laiką savo patirtimi tik su bičiuliais dalindavęsis D.Pankevičius neseniai pradėjo aktyviau apie savo keliones pasakoti ir visuomenei – dalį įspūdžių pateikia socialiniame tinkle „Facebook“. Taip pat pradėjo organizuoti grupines keliones į išskirtines šalis. Pavyzdžiui, Šiaurės Korėją.

Vis dėlto daugiausia laiko jis ir toliau skiria savo didžiausiai aistrai – savarankiškam keliavimui ir patirtų istorijų viešinimui.

Viena iš tokių istorijų padėjo jam pelnyti svarbiausią geriausių Lietuvos keliautojų konkurso „Kolumbas LT 2017“ apdovanojimą – D.Pankevičius paskelbtas metų keliautoju – „Lietuvos Kolumbu“.

Nors apdovanojimai ir susidomėjimas lietuviui patinka, tačiau savęs jis nelaiko išskirtiniu.

„Esu visiškai toks pats, kaip jūs. Kitaip tariant, gyvas įrodymas, kad nukeliauti įmanoma visur“, – sako D.Pankevičius.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Užduokite klausimą
Kviečiame pateikti klausimą 15min studijos svečiui.
* privalomi laukai
Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje