Dabar populiaru
Publikuota: 2019 lapkričio 13d. 18:23

„Aeroflot“ nubaudė „storo katino kontrabandininką“, kuris pasinaudojo lieknu dubleriu

Rusijos oro vežėjas „Aeroflot“ iš vieno lojalaus savo keleivio atėmė visas sukauptas mylias ir išmetė jį iš programos. Ir visa tai – dėl to, kad vyras, pasinaudodamas dubleriu, į saloną slapčia įsinešė per sunkų katiną, rašo BBC.

Rusas Michailas Galinas iš Rygos į Vladivostoką, su sustojimu Maskvoje, susiruošė kartu su savo augintiniu – katinu Viktoru. Pagal „Aeroflot“ taisykles, sunkesni nei 8 kilogramų augintiniai keliauti turi bagažo skyriuje, į saloną galima pasiimti tik lengvesnius.

Viktoras yra nemenkas katinas – kelionės metu jo svoris siekė 10 kg, ir stambus augintinis užkliuvo Maskvos oro uosto darbuotojams. „Aeroflot“ darbuotojai nurodė, kad keturkojis negalės skristi salone.

Nenorėdamas atiduoti katino į bagažo skyrių, M.Galinas sumanė pagudrauti ir apeiti taisykles. Maskvoje suradęs katiną-dublerį, atsivežė jį į oro uostą, pasvėrė, o prieš skrydį atidavė jį šeimininkams, o į augintinio dėžę susigrąžino savąjį Viktorą.

Planas pavyko – Viktoras skrido salone, o M.Galinas su juo fotografavosi keldamas vyno taurę. Viskas būtų taip ir likę, jeigu vyras nebūtų sumanęs visa operacija pasigirti feisbuke.

Socialiniame tinkle jis smulkiai aprašė, kaip apgavo oro linijas. Jis aiškino, kad katino nenorėjo palikti vieno, nes gyvūnui jau kelionė iš Rygos į Maskvą buvo be galo sunki, šeimininkas nerimavo dėl jo sveikatos.

Vyro žinutė feisbuke sulaukė didelio populiarumo – tūkstančiai ėmė dalintis šia neįprasta istorija. O tuomet ją pastebėjo ir „Aeroflot“. Buvo patikrinti vaizdo kamerų oro uoste daryti įrašai, ir juose išties pamatyta, kaip sukeičiamos katės.

Oro linijos pareiškė, kad M.Galinas už taisyklių pažeidimą yra šalinamas iš dažno skraidytojo programos, o kartu ir anuliuojamos visos jo sukauptos mylios (apie 370 tūkst.).

M.Galinas bausmę priėmė su humoro doze. Feisbuke pasidalijo dar jauno Viktoro nuotrauka, kai šis tebuvo kačiukas, su prierašu: „Kai jo svoris vis dar atitiko oro vežėjų reikalavimus“.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

08:55
00:20
46:42

Esports namai

Lietuviškas verslas

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje