Dabar populiaru
Publikuota: 2016 gruodžio 19d. 16:38

Agentūrai „Kaunas IN“ vadovaus patyrusi rinkodaros specialistė

„Kaunas IN“ vadovė Ugnė Urniežiūtė
Kauno miesto savivaldybės nuotr. / „Kaunas IN“ vadovė Ugnė Urniežiūtė

Už Kauno miesto tarptautinę rinkodarą, užsienio investicijų ir turistų pritraukimą atsakingos agentūros „Kaunas IN“ vadovo paieškos baigėsi. Naujai įkurtos įstaigos direktore tapo 17 metų rinkodaros srityje dirbanti Ugnė Urniežiūtė, pranešė Kauno miesto savivaldybė.

„Daugiau nei dešimt metų dirbau Kauno laisvosios ekonominės zonos valdymo bendrovėje, iš jų septynerius metus – marketingo ir pardavimų direktore. Tiesioginis mano darbo tikslas buvo investuotojų pritraukimas. Šio tikslo siekiau drauge su komanda kurdama investicijų pritraukimo strategiją, pristatydama Kauną kaip patraukliausią vietą investicijoms plačiai už Lietuvos ribų“, – sakė U.Urniežiūtė.

Nuo sausio pradžios „Kaunas IN“ vadovausianti moteris įveikė daugiau nei 80 konkurse dalyvavusių konkurentų. Naujiems iššūkiams besirengianti U.Urniežiūtė konkreti – pirmas žingsnis bus stiprios komandos subūrimas, antras – darbas su panašią veiklą vykdančiomis organizacijomis, iš kurių kertinė – „Investuok Lietuvoje“.

„Pastaruoju metu kalbant apie Kauną apima geras jausmas. Matomos didelės pastangos viešinant miestą, tačiau šią sritį reikia nuolat stiprinti. Investicijų pritraukimui koją kiša koncentruotos informacijos apie miestą ir jo potencialą nebuvimas, bet tai tikrai užpildoma spraga“, – teigė U.Urniežiūtė.

Pasak „Kaunas IN“ vadovės, miestas po truputį tampa paslaugų ir IT centru. Istoriškai susiklostęs industrinio miesto potencialas taip pat nėra pilnai išnaudotas.

„Kiekvienai čia norinčiai įsikurti įmonei visų pirma reikalinga infrastruktūra. Kadangi Kaune atsiranda patalpų, biurų, tai ir sąlygoja augantį investuotojų susidomėjimą miestu . Kaune išsilavinusių darbuotojų tikrai yra, o dalis sugrįš laikui bėgant. Viskas ko dabar reikia – susitelkimas ir kryptingas darbas“, – pabrėžė „Kaunas IN“ direktorė.

„Visos „Kaunas IN“ komandos laukia dideli, bet tuo pačiu įdomūs iššūkiai. Už rezultatus atsakys agentūros vadovė, todėl jai pačiai palikome teisę suburti savo komandą“, – teigė Kauno meras Visvaldas Matijošaitis.

Agentūros „Kaunas IN“ veiklą sudarys tris pagrindinės kryptys: miesto rinkodara ir investicijų bei turistų pritraukimas. Visi šių sričių specialistai, norintys prisijungti prie „Kaunas IN“ komandos, kviečiami savo gyvenimo aprašymus siųsti el. paštu komanda@kaunas.lt

Kauno miesto savivaldybės infografikas/Numatoma „Kaunas IN“ veikla
Kauno miesto savivaldybės infografikas/Numatoma „Kaunas IN“ veikla

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje