Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugsėjo 30d. 07:56

Amerikiečiui turistui gresia kalėjimas už neigiamus komentarus „TripAdvisor“

Koh Phangan
123rf.com nuotr. / Tailandas

Dveji metai Tailando kalėjime. Būtent tai gresia amerikiečiui, kuris parašė kelis neigiamus įvertinimus Tailando viešbučiui.

Tailande dirbantis Wesley Barnes'as buvo sulaikytas ir apkaltintas, kad padarė žalą „The Sea View Resort“ viešbučiui Čano saloje, rašo AFP.

W.Barnes'as keliose svetainėse, taip pat ir „TripAdvisor“, ne kartą rašė įvertinimus šiam viešbučiui – teigė, kad darbuotojai yra nedraugiški, elgiasi taip, lyg nenorėtų jokių svečių. Viename komentare „TripAdvisor“ jis „The Sea View Resort“ apkaltino „šių dienų vergove“, tačiau šis komentaras buvo pašalintas kaip neatitinkantis svetainės taisyklių.

„The Sea View Resort“ savininkas kreipėsi į pareigūnus ir teigė, kad atsakovas nesąžiningai įvertino jo viešbučius „TripAdvisor“ svetainėje. Komentare žiniasklaidai jis aiškino, kad ėmėsi teisinių veiksmų prieš buvusį svečią dėl to, jog užkirstų kelią kitiems panašiems komentarams.

Viešbutis savo skunde taip pat patį W.Barnes'ą apkaltino netinkamu elgesiu – esą jis ginčijosi su darbuotojais dėl „kamščio“ mokesčio alkoholiniams gėrimams.

W.Barnes'as buvo sulaikytas, tačiau netrukus paleistas už užstatą.

Jeigu vyras būtų pripažintas kaltu, jam grėstų iki dvejų metų kalėjime ir 200 tūkst. batų (5,4 tūkst. Eur) bauda. Jis komentuoti bylą AFP atsisakė.

Tailande galioja itin griežti kovos su šmeižtu įstatymai, kuriuos jau seniai kritikuoja žmogaus teisių grupės.

Pavyzdžiui, 2019 m. gruodį Tailando žurnalistas buvo nuteistas dvejiems metams kalėjimo už tai, kad „Twitter“ tinkle kritikavo vištų ūkį.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

30 geriausių restoranų

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje