Dabar populiaru
Publikuota: 2021 sausio 8d. 12:13

Anglija keičia atvykimo taisykles: reikės ir COVID-19 testo, ir saviizoliacijos

Kelionės
Zumapress/Scanpix nuotr. / Kelionės

Nuo kitos savaitės visiems keliautojams, atvykstantiems į Angliją ir Škotiją iš užsienio, reikės pateikti neigiamus koronaviruso testo rezultatus – priešingu atveju atvykėliai nebus įleidžiami ir jiems nedelsiant bus skirta 500 svarų sterlingų bauda. Minėtas reikalavimas galios ir iš užsienio grįžtantiems Jungtinės Karalystės piliečiams.

Taip pat JK Vyriausybė derasi su vietinėmis administracijomis dėl šio reikalavimo įgyvendinimo Velse ir Šiaurės Airijoje.

Koronaviruso testas turės būti atliekamas likus ne daugiau kaip 72 valandoms iki kelionės pradžios. Keleiviai, neturintys su savimi neigiamų koronaviruso testo rezultatų, gali būti neįleidžiami į lėktuvus, traukinius, keltus ir autobusus dar išvykimo šalyje.

Tiesa, nepriklausomai nuo testo rezultatų, visi atvykėliai iš šalių, nesančių „kelionių koridorių“ sąraše, vis tiek privalės izoliuotis dešimčiai dienų.

Izoliacijos laikotarpis gali būti sutrumpintas iki 5 dienų, jei susimokama už dar vieną testą 5-ąją dieną nuo kelionės į Angliją pradžios arba vėliau.

Be jau minėto reikalavimo dėl neigiamų koronaviruso testo rezultatų, vykstantys į JK turi užpildyti „Passenger Locator Form“ anketą bei laikytis šalyje galiojančio karantino taisyklių.

Neigiamų koronaviruso testo rezultatų vykstant iš užsienio į Angliją ir Škotiją nereikės prekių vežėjams, vaikams iki 11 metų, įguloms, keleiviams iš JK ir Airijos bendrosios kelionių erdvės bei keleiviams, atvykstantiems iš šalių, kur nėra galimybių atlikti koronaviruso testą.

ANGLIJA.today

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje