Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugpjūčio 16d. 20:30

Ar seksas lėktuve yra nelegalus? Kokios bausmės galima sulaukti?

Tualetas lėktuve
123rf.com nuotr. / Tualetas lėktuve

„Mylios aukščio klubas“ – taip kartais apibūdinami žmonės, kurie yra mylėjęsi lėktuve. Įprastai tam pasirenkamas tualetas ir oro linijos tam labai prieštarauja. Bet ar tai legalu? Pasirodo, tiesaus atsakymo į šį klausimą nėra.

Visų pirma, reikia pabrėžti, kad seksas lėktuve prieštarauja iš esmės visų oro linijų taisyklėms. Tualete neturėtų būti dviejų žmonių, jei tai nėra būtina (pagalba neįgaliajam, vaikai su tėvais – tai problemų nekelia), o ir pagarbos kitiems keleiviams laikytis tiesiog būtina. Kitaip tariant, oro linijos, sužinojusios, kad pora tualete užsiiminėja seksu, gali uždrausti šiems žmonėms kada nors naudotis savo paslaugomis.

Kiek kitaip žiūrima į seksą lėktuvuose, kurių pirmąsias klases sudaro atskiri kambariai. Seksas vis tiek gali prieštarauti oro linijų taisyklėms, tačiau, jei tai netrukdo kitiems keleiviams, apie tai paprasčiausiai niekas niekada nesužinos. Vėlgi, oro linijos į tai gali pažiūrėti pro pirštus ir dėl to, kad pirmosios klasės keleivių patogumas (ir malonumas) yra didžiausi prioritetai. Oro linijos nori, kad brangiausius bilietus perkantys keleiviai sugrįžtų ir kitiems skrydžiams.

Tačiau įstatymai yra kiek kitas klausimas. Lėktuve galioja tos šalies įstatymai, kurioje orlaivis yra. Tačiau skrydžio metu jame taip pat veikia ir lėktuvo registracijos šalies įstatymai, o stipriai nusižengę keleiviai teoriškai gali būti baudžiami ir pagal savų valstybių įstatymus.

Pavyzdžiui, už seksą viešoje vietoje Jungtinėje Karalystėje galima susilaukti ir 6 mėnesių laisvės atėmimo bausmės. Manote, kad tai yra per žiauri bausmė už tokį nusikaltimą? Už nederamą elgesį su priešingos lyties atstovu Saudo Arabijoje registruotame lėktuve galima susilaukti ir plakimo. Ir mes net nekalbame apie seksą – net ir bučiniai gali būti laikomi nederamais viešai erdvei. O štai Dubajuje, europiečių pamėgtoje atostogų vietoje, net susituokusi pora viešose vietose (taigi, ir lėktuve) turi elgtis itin santūriai – bučiniai nėra toleruojami.

Seksas viešose vietose nėra legalus daugelyje valstybių, o lėktuvas yra laikomas vieša vieta. Taigi, nors įstatymai atskirai neapibrėžia sekso lėktuve, galite neabejoti – tai nėra legalu. Kita vertus, ar sulauksite bausmės priklauso ir nuo kitų keleivių bei įgulos narių. Kai kurie bus linkę apie tai pranešti, o kiti – pažiūrės į viską su humoru.

Technologijos.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis

Video

00:12
00:51
00:48

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje