Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2015 01 08, 09:20

Beprotiškas nuotykis: du draugai įamžino ant kunkuliuojančio ugnikalnio Abrimo saloje

„Geriau to nekartokite“ – tokį patarimą norisi pasakyti, išvydus dviejų draugų iš Naujosios Zelandijos Bradley'aus Ambrose'o ir Simono Turnerio nuotykius Abrimo saloje, Vanuatu valstybėje, Ramiajame vandenyne.
Beprotiškas zefyro kepimas ant Muramo kraterio
Beprotiškas zefyro kepimas ant Muramo kraterio / Dailymail.co.uk

2014 metų gruodį iškeliavę į Vanuatu, draugai jau iš anksto žinojo, kad būtinai aplankys Marumo kraterį – aktyvų lavos ežerą, esantį Ambrimo ugnikalnio viršūnėje. Pasiekę jį ir norėdami padaryti savo kelionę įsimintiną, vyrai sugalvojo papokštauti: virš kunkuliuojančios Yasur ugnikalnio lavos „kepė“ zefyrą. Jį S.Turneris „pakabino“ ant palapinės strypo. Jo draugas visa tai nufilmavo.

VIDEO: Beprotiškas vaizdelis – kaip du draugai ant ugnikalnio kepė zefyrą

Socialiniame tinkle „Facebook“ įkeltas vaizdo įrašas sulaukė įvairių reakcijų. Kai kurie komentatoriai rašė, kad viskas surežisuota. Tačiau B.Ambrose'as tikino, jog beprotiškas nuotykis buvo tikras. „Norėčiau tai pakartoti“, – prie įrašo tikina jis. 

Šie keliautojai – ne vieninteliai bepročiai, nusprendę įsiamžinti aktyviame Muramo krateryje. 2014 metų rugsėjį čia lankęsis ekstremaliais poelgiais garsėjantis keliautojas George'as Kourounis tapo vienos įspūdingiausių asmenukių pasaulyje autoriumi. Tokį titulą jis pelnė dėl to, kad išdrįso nusifotografuoti šalia kunkuliuojančios lavos. 

Interneto vartotojai šį kadrą įvertino pavojingiausia ir ekstremaliausia asmenuke:

George'as Kourounis savo žymiojoje asmenukėje
George'as Kourounis savo žymiojoje asmenukėje.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje