Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Booking.com prognozuoja kitų metų kelionių tendencijas: jose – ir skrydis į Mėnulį

Kelionė
123rf.com / Kelionė
Šaltinis: 15min
0
A A

Baigiantis metams daugėja prognozių, kaip gyvensime 2017-aisiais. Taip pat – kur bei kaip keliausime kitąmet. Išankstinių nakvynės vietų užsakymo portalas Booking.com apklausęs savo vartotojus pateikė tyrimo išvadas. Jose ypač pabrėžiamos naujienos ir net iš pirmo žvilgsnio fantastiką primenantys kelionių variantai. Pavyzdžiui, skrydis į Mėnulį.

Technologijos

Vienu svarbiausių dalykų, kas kitąmet bus ypač svarbu kelionių rinkoje, apklausos dalyviai įvardijo naujausias technologijas.

44 proc. respondentų mano, kad 2017 metais galės savarankiškai susiplanuoti kelionę naudodamiesi savo išmaniuoju telefonu. 52 proc. nurodė, kad dažniau naudosis mobiliosiomis programėlėmis, skirtomis keliautojams.

Jose pateikiami pasiūlymai taip pat tobulės ir suteiks visą informaciją, kokios kelionėje tik gali prireikti. Pavyzdžiui, su išmaniajame telefone esančia programėle bus galima rasti artimiausią bankomatą ar kelionės tikslą, taip pat sužinoti, kaip ištverti laiko skirtumus, taip, kaip išvengiant eilių, patekti į dominančias lankytinas vietas.

123rf.com/Technologijos keliaujant taps vis svarbesnės
123rf.com/Technologijos keliaujant taps vis svarbesnės

Verslas ir poilsis

Įvertinus apklausos dalyvių nuomonę, Booking.com teigia, jog kitąmet dar labiau išpopuliarės verslo kelionės, kurių metu darbas derinamas kartu su poilsiu (angl. bleisure – leisure + business).

„Riba tarp darbo ir poilsio dar labiau mažės. Šiemet 40 proc. respondentų nurodė poilsiavę darbo kelionės metu, o 46 proc. atsakė, kad 2017 m. į komandiruotes, kurių metu turės laiko ir pramogoms bei poilsiui, vyks dar dažniau“, – rašoma Booking.com tyrimo išvadose.

123rf.com/Verslo kelionė
123rf.com/Verslo kelionė vis dažniau tampa ir proga pažinti naują šalį ar bent jau miestą ir jo apylinkes

Tikslas – atrasti naujas vietas ir harmoniją

Tyrimas taip pat atskleidė, kitąmet toliau augs keliautojų segmentas, kurių kelionių tikslas – naujų vietų atradimas. Į atradimų keliones žmonės leisis ieškodami harmonijos, todėl daugės viešbučių ir kitų nakvynės vietų, kuriose netrūks SPA, meditacijos erdvių. Lygiagrečiai populiarės ir ekoturizmas – jį rinksis tie, kuriems pažinti save ir atrasti dvasios ramybę norėsis kuo natūralesnėje aplinkoje, „išvalytoje“ nuo bet kokio „triukšmo“.

123rf.com/Naujoji Zelandija
123rf.com/Naujoji Zelandija

Skrydis į Mėnulį

Taip, būtent tokią idėją – kad netrukus turistai galės rinktis greituosius skrydžius į Mėnulį. Tiesa, konkrečių datų niekas nemini. Vis dėlto kalbama, jog toks turizmas (brangus, bet viliojantis, nes visiškai neįprastas) sulauks didesnio susidomėjimo. Nes tokių keliautojų, kurie, regis, yra patyrę ir matę „viską“, kasmet atsiranda vis daugiau.

123rf.com/Skrydis į Mėnulį
123rf.com/Skrydis į Mėnulį
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje