Dabar populiaru
Publikuota: 2021 liepos 22d. 08:30

Būtina pamatyti Vokietijoje: pasakiško grožio Velnio tiltas

Rakotzbrücke, dar žinomas kaip Devil’s Bridge (Velnio tiltas)
123rf.com nuotr. / „Rakotzbrücke“, dar žinomas kaip „Devil’s Bridge“ (Velnio tiltas)
„Rakotzbrücke“, dar žinomas kaip „Devil's Bridge“ (Velnio tiltas) atrodo kaip išniręs iš pasakų knygos. Tačiau šį tiltą savo akimis galite pamatyti Vokietijoje, Saksonijoje.

Nors tiltas stovi tarsi vidury niekur, Kromlau miškuose Vokietijoje, jo nuotraukas tikriausiai esate matę – dėl savo išvaizdos ir amžiaus jis yra vienas garsiausių pasaulio tiltų.

Tiltas buvo pastatytas 1860 m. ir dėl savo formos greitai buvo pavadintas Velnio tiltu. Šiuo aspektu tiltas nėra originalus – tokios plonos lenktos arkos Europoje dažnai gaudavo su velniu susijusią pravardę, nes esą jos tokios pavojingos ir kartu stebuklingos, kad jas pastatyti galėtų tik pats šėtonas.

Pasakojama, kad tilto architektas ir vietos kunigaikštis turėjo tikslią datą, iki kurios turėjo pastatyti šią konstrukciją. Jam sunkiai sekėsi spėti, todėl, legenda pasakoja, jis sudarė sutartį su velniu. Šis jam padės pastatyti tiltą iki sutartos datos, tačiau mainais pasiims pirmą būtybę, kuri juos žengs.

Velnias spėjo pastatyti tiltą, ir tilto statytojai nusprendė apgauti velnią – pirmąjį tiltu pasiuntė gaidį. Įtūžęs velnias paskerdė jį, bet nieko daugiau nebegalėjo padaryti.

123rf.com nuotr./Rakotzbrücke, dar žinomas kaip Devil’s Bridge (Velnio tiltas)
123rf.com nuotr./Rakotzbrücke, dar žinomas kaip Devil’s Bridge (Velnio tiltas)

Legendos legendomis, bet šis tiltas išties atrodo pasakiškai. Jis specialiai išlenktas taip, kad kartu su savo atspindžiu vandenyje sudarytų apskritimą.

Vietiniai tikina, kad įspūdingiausiai tiltas atrodo rudenį, kai jį supantis lapuočių miškas nusidažo ryškiomis spalvomis.

Tiltą galite pamatyti vaikščiodami parke, tačiau dėl jo amžiaus žmonėms draudžiama juo vaikščioti – norima apsaugoti jį nuo žalos, kurią gali padaryti žmonės.

Daugiau pasakiškų vietų Vokietijoje - nuotraukų galerijose:

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Metas rinktis

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje