Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugpjūčio 5d. 17:59

Chaosas lėktuve: salone pradėjo skraidyti iš kažkur atsiradęs šikšnosparnis

Šikšnosparnis lėktuve
Stop kadras / Šikšnosparnis lėktuve

Kelionės lėktuvai įprastai praeina be didesnių nuotykių. Tačiau kartais keleiviams tenka ir šaukti iš siaubo. Šio „Spirit Airlines“ skrydžio keleiviai šūkavo ne šiaip sau – praėjus vos pusvalandžiui po pakilimo lėktuvo salone ėmė skraidyti šikšnosparnis.

Įsivaizduokite save tokioje situacijoje – sėdite kažkur lėktuvo priekyje ir staiga išgirstate siaubo apimtų žmonių riksmus iš salono galo. Tai jus, žinoma, stipriai išgąsdintų. Tačiau šįkart viskas buvo gerai – salone skraidęs šikšnosparnis buvo nusiteikęs taikiai.

Žmonės ramiai sau skrido iš Šarlonės į Niujorką, kai salone iš kažkur atsirado šikšnosparnis. Žmonės ėmė klykti, o akivaizdžiai dar labiau išsigandęs gyvūnas suko ratus virš keleivių galvų. Šie vis kartojo „O Dieve!“, o viena mergina netgi slėpėsi tualete. Labiausiai išsigando vaikai, kurie tikriausiai ne visai suprato, kad tai – nepavojingas gyvūnas.

Tuo tarpu kiti žmonės ėmė filmuoti bilieto neturintį keleivį ir vaizdo įrašais dalinosi internete.

VIDEO: Bat On Plane Scares Passengers

Šikšnosparnis galiausiai buvo sugautas su knyga ir puodeliu, ir likusias dvi valandas keliavo uždarytas viename iš orlaivio tualetų. Tikriausiai vėliau jis buvo labai nustebęs, kai suprato, kad atsidūrė naujame mieste. Bet kaip jis pateko į lėktuvą?

Nekviesti gyvūnai lėktuve yra labai retas reiškinys. Jei lėktuvas paliekamas stovėti ilgesniam laikui, visos jo angos yra uždengiamos specialiais kaiščiais ir skydais. Tačiau šikšnosparniui daug laiko nereikia – jis greičiausiai įskrido į saloną ieškodamas saugios vietos miegui.

Kita versija – į lėktuvą jis pateko apžiūros metu – šikšnosparniai kartais įsikimba į gyvūnus ar žmones. Galiausiai, negalima atmesti ir versijos, kad šikšnosparnį kažkas įsinešė tyčia, o vėliau jis paspruko. Pasikeitus slėgiui šikšnosparnis ėmė skraidyti aplink, gerai nesuprasdamas, kas vyksta.

Gerai tai, kad šikšnosparnis buvo sugautas su puodeliu ir knyga. Šikšnosparniai platina įvairias ligas – nuo grybelių iki pasiutligės.

Technologijos.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Ypatingos

04:35
12:16

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

01:21
02:27
02:07

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje