Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Čikagoje 300 metrų aukštyje atidaryta svaigulį kelianti pasvirusi miesto stebėjimo aikštelė

Apžvalgos aikštelė Čikagoje
Reklaminio siužeto kadras / Apžvalgos aikštelė Čikagoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Pirmieji lankytojai jau išbandė šią atrakciją – 300 metrų aukštyje įrengtą stebėjimo platformą, iš kurios atsiveria puiki Čikagos panorama, rašo „Daily Mail“. Tiesa, ši stebėjimo aikštelė yra kiek kitokia nei daugelis iki šiol įrengtų didžiausiuose pasaulio miestuose. Aikštelė pasvyra žemyn, link gatvės, o per didelį stiklą stebėtojas gali pažvelgti ir į dangoraižio apačią bei visą miestą pakrypusi svaiginančiu kampu.

„Pakrypimu“ pavadinta aikštelė įrengta 94-tame „360 Chicago” aukšte, Johno Hancocko dangoraižyje. Ši atrakcija turistui tekainuoja penkis dolerius ir vienu metu išlaiko 8 žmones. Iš lėto į lauką svyranti platforma Vėjų miestą Čikagą atveria visai kitu kampu, su šlakeliu adrenalino. 

VIDEO: Nauja apžvalgos aikštelė Čikagoje

„Mes turėjome labai didelį norą padaryti taip, kad lankytojai miesto stebėjimą atsimintų visą gyvenimą“, – sakė įmonės „Montparnasse 56 group“, įrengusios apžvalgos aikštelę, generalinis direktorius Patrickas Abisseroras. 

VIDEO: Žmonių reakcija naujoje apžvalgos aikštelėje

Šiai įmonei taip pat priklauso apžvalgos aikštelė Montparnaso dangoraižyje Paryžiuje ir ikoniškame TV bokšte Berlyne. „Čikaga ilgai buvo modernios architektūros pradininkė. Kaip dangoraižių gimimo vieta, Čikaga ir toliau tęsia naujoviškos architektūros tradicijas, o „Pakrypimas“ geriausias to įrodymas. Lankytojai greitai galės tuo įsitikinti“, – teigia Nichole Williamson, „360 Chicago“ generalinė vadybininkė.  

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje